Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Suradničko Radno Mjesto Višeg Asistenta/ice U Znanstvenom Području: Društvene Znanosti, Znanstveno Polje: Psihologija

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Empleo en Croacia de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

Suradničko Radno Mjesto Višeg Asistenta/ice U Znanstvenom Području: Društvene Znanosti, Znanstveno Polje: Psihologija

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FILOZOFSKI FAKULTET

Zagreb, Ivana Lučića 3

RASPISUJE NATJEČAJ

za izbor u

1) suradničko radno mjesto višeg asistenta u znanstvenom području: Društvene znanosti, znanstveno polje: Psihologija, na određeno vrijeme u radnom vremenu, na Katedri za socijalnu psihologiju Odsjeka za psihologiju

Prijava mora sadržavati:

• Životopis( potpisan, najviše jedna kartica teksta)

• Potvrda HZMO o podacima evidentiranima u bazi podataka HZMO-a, odnosno elektronički zapis

• Presliku diplome/potvrde o stečenom akademskom stupnju

• Popis radova i separate radova relevantnih za izbor i prikaz znanstvene, nastavne i stručne djelatnosti

• Rješenje o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije za one pristupnike koji su kvalifikaciju stekli u inozemstvu

• Preslike odluke/potvrde o prethodnom izboru u zvanje ukoliko su birani

• Dokaz o državljanstvu, a strani su državljani dužni priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (napredna razina)

Životopis, popis radova i podatke o znanstvenom, nastavnom i stručnom radu potrebno je dostaviti u elektroničkom obliku.

Uvjeti:

• Pristupnici (m/ž) moraju ispunjavati uvjete utvrđene Zakonom o visokom

obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (Narodne novine 119/2022).

Prednosti:

1. Doktorat iz psihologije

2. aktivno sudjelovanje u istraživanjima što se dokazuje objavljenim radovima i sudjelovanjem na međunarodnim konferencijama

3. sudjelovanje u istraživačkim projektima

4. znanstveni interes za područje socijalne psihologije

5. iskustvo u održavanju visokoškolske nastave

Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN br. 106/12 – pročišćen tekst) i Opće uredbe EU 2016/679.

Pristupnici koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj, pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje toga prava. Takvi pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima. Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17), popis dokaza potreban za ostvarivanje toga prava dostupan je na poveznici

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Sveučilište u Zagrebu, Filozofski fakultet.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Filozofski fakultet Zagreb, Ivana Lučića 3

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:2446313.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.