Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > 3. Docent/ica

3. DOCENT/ICA. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET, ZAGREB, PIEROTTIJEVA 6

o b j a v lj u j e

N A T J E Č A J

za izbor:

3. Jednog izvršitelja/icu na znanstveno-nastavno radno mjesto - docent, u znanstvenom području Tehničke znanosti, polje: Rudarstvo, nafta i geološko inženjerstvo, grana: Naftno rudarstvo, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na Zavodu za naftno-plinsko inženjerstvo i energetiku RGN fakulteta.

UVJETI:

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Pristupnici na natječaj pod red. br. 1. uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, trebaju ispunjavati i sljedeće uvjete: VSS – završen sveučilišni diplomski studij Naftno rudarstvo; smjer: Energetika, te znanje engleskog jezika.

Pristupnici na natječaj pod red.br. 2. - 4., uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (NN br. 119/2022), a pristupnici na natječaj pod red.br.4. moraju ispunjavati i uvjete propisane Odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja o kriterijima za odobravanje radnih mjesta znanstvenika – povratnika na javnim sveučilištima i javnim znanstvenim institutima u Republici Hrvatskoj od 30. kolovoza 2018. godine (https://mzo.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Znanost/PovratakZnanstvenika/4558046-Odluka%20o%20kriterijima%20za%20znanstvenike-povratnike(6576878).pdf).

Prijavi na natječaj prilaže se: životopis, preslika diplome/svjedodžbe, dokaz o državljanstvu, za strane državljane dokaz o poznavanju hrvatskog jezika, elektronski zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje te uvjerenje da protiv pristupnika nije pokrenut istražni ili kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci). Pristupnici na natječaj pod red.br. 2. - 4. prilažu i odluke o posljednjem izboru u znanstveno-nastavno/znanstveno zvanje, Izvješće o znanstvenoj, nastavnoj i stručnoj djelatnosti uz odgovarajuće dokaze, popis i separate radova, Potvrdu o indeksiranosti i citiranosti radova te Potvrdu o institucijskom istraživanju kvalitete nastavnog rada.

Pristupnici koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj, pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje tog prava. Takvi pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima.

Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), popis dokaza potreban za ostvarivanje tog prava dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Nepotpune i nepravovremeno podnesene prijave neće se razmatrati.

S kandidatima koji ispunjavaju uvjete natječaja provest će se razgovor.

O rezultatima natječaja svi kandidati bit će obavješteni putem e-mail-a, pod uvjetom da su za ovakav način dostavljanja obavijesti ispunjeni tehnički uvjeti.

Prijave na natječaj pod red. br. 1 podnose se u roku 8 dana, a na natječaj pod red. br. 2., 3. i 4. u roku od 30 dana od dana objave u Narodnim novinama, na adresu elektroničke pošte: kadrovskargn.hr . Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici su izričito suglasni da RGNF kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 9 años.

Empleador: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU RGN-FAKULTET.

Instrucciones para solicitar:

Email: kadrovskargn.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2482368.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.