Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Radno Mjesto I. Vrste: Asistent / Asistentica U Području Društvenih Znanosti, Informacijske I Komunikacijske Znanosti

Vacantes de Profesores de universidades y de la enseñanza superior en Croacia

Radno Mjesto I. Vrste: Asistent / Asistentica U Području Društvenih Znanosti, Informacijske I Komunikacijske Znanosti

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • sudjeluje u ustroju i pripremi nastave, te izvodi vježbe iz predmeta koji spadaju u polje odnosno grupu za koje je biran,
  • pomaže studentima pri izradi seminarskih radova,
  • sudjeluje u pripremi i provođenju pismenih ispita,
  • sudjeluje u stručnom i znanstvenoistraživačkom radu,
  • vodi stručne ekskurzije i stručnu praksu,
  • organizira i obavlja neposredan rad sa studentima,
  • objavljuje rezultate stručnog i znanstvenoistraživačkog rada, sudjeluje u stručnim i znanstvenim skupovima, priprema nastavna pomagala,
  • radi na svom usavršavanju,

    obavlja i druge poslove koji proizlaze iz djelatnosti Veleučilišta

    Uvjeti za izbor na suradničko radno mjesto:

    Kandidati na natječaj za izbor na suradničko radno mjesto asistenta moraju ispunjavati uvjete kako slijedi:

  • završen sveučilišni ili stručni diplomski studij, odnosno istovrijedni studij VSS prema ranije važećim propisima iz znanstvenog područja i polja za koje se kandidat bira;
  • pozitivna ocjena kandidata na temelju razgovora sa Stručnim povjerenstvom;
  • prosjek svih ocjena najmanje 3,50 ili više.

    Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

  • životopis s prikazom nastavne, stručne i znanstvene djelatnosti (u word formatu)
  • diplomu o završenom studiju,
  • rješenje ili mišljenje o priznavanju odnosno vrednovanju inozemne obrazovne kvalifikacije za one kandidate koji su kvalifikaciju stekli u inozemstvu;
  • prijepis ocjena ili dopunsku ispravu o studiju iz koje je vidljiv prosjek ocjena;
  • dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (razina C2) prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike za kandidate kojima hrvatski jezik nije materinji jezik
  • identifikacijsku ispravu.

    Sve informacije o uvjetima javnog natječaja objavljene su i nalaze se na službenoj mrežnoj stranici Veleučilišta u Rijeci u rubrici „Natječaji“ (www.veleri.hr).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Veleučilište u Rijeci.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trpimirova 2/V, 51000 Rijeka

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:2445747.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.