Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor especializado en floristería y jardinería/vendedora especializada en floristería y jardinería > Floristi Sesonkiapulaiseksi, Rekrydiili Oy, Vaasa

Vacantes en Pohjanmaa (Finlandia) de vendedor especializado en floristería y jardinería/vendedora especializada en floristería y jardinería

Floristi Sesonkiapulaiseksi, Rekrydiili Oy, Vaasa

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en floristería y jardinería/vendedora especializada en floristería y jardinería.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt asiakasyrityksellemme floristia sesonkiapulaiseksi Vaasaan!

Odotamme hakijalta:

Floristin koulutusta tai pitkää työkokemusta kukkien parista.

Englannin, ruotsin ja suomen kielen hallintaa puhuttuna.

Kukkien sidontataitoa, lajien osaamista, paketointitaitoa, kokemusta kassatyöstä ja ehdotonta luottamusta

Kukkakauppa on avoinna joka päivä, joten työtä on myös pyhinä ja viikonloppuisin.

Laita hakemusta tulemaan pian, sillä työ alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä!

Töitä on tarjolla alustavasti vuoden loppuun asti ja hyvälle tekijälle mahdollisuus myös pidemmäksi aikaa!

Ota yhteyttä:

Sirpa Rutonen

p. 040 841 7444

Paikkaa voit hakea suoraan nettisivuiltamme rekrydiili.fi/avoimet-tyopaikat

Haluatko työskennellä jo pitkään alalla toimineessa, välittävässä ja vastuullisessa henkilöstöpalveluyrityksessä, jossa sinulla on mahdollista työskennellä eri pituisissa työsuhteissa eri asiakasyrityksissämme? Meillä on helposti lähestyttävä ja välittävä henkilökunta, jonka avulla pyrimme löytämään juuri sinulle sopivan työpaikan. Rekrytoimme asiakasyrityksiimme jatkuvasti myös työntekijöitä suoraan jatkuviin työsuhteisiin.

Miksi RekryDiili Oy?

RekryDiili on täyden palvelun henkilöstötalo, joka tunnetaan aidosta välittämisestä ja halusta

luoda parempaa työelämää. Palveluihimme kuuluu muun muassa vuokratyövoimapalvelut,

rekrytoinnit, henkilöstöarvioinnit, sekä suorahaut. Toimimme valtakunnallisesti koko Suomen alueella. Tutustu avoimiin työpaikkoihimme ja tehdään yhdessä huippudiili!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Rekrydiili Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:27cbaf99-852a-406e-a18d-9daeb86e071e.

Ver las 32 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en floristería y jardinería/vendedora especializada en floristería y jardinería ofertadas.