Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač/spremač/ica

Búsqueda de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

čistač/spremač/ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA

Š I B E N I K

Stipe Ninića 27

KLASA: 112-02/24-01/32

URBROJ: 2182-1-63-01-24-1

Šibenik,25. ožujka 2024.

Na temelju Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.-ispravak, 90/11.,5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13.,152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20, 151/22,156/23), Pravilnika o radu OŠ Jurja Dalmatinca i Pravilnika o postupku zapošljavanja, te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Jurja Dalmatinca, ravnatelj objavljuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

Čistač/spremač(1 izvršitelj/ica) određeno puno radno vrijeme(mjesto rada Šibenik)

UVJETI: opći uvjet prema Zakonu o radu (Narodne novine broj 93/14., 127/17.,98/19,151/22,46/23), posebni uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.-ispravak, 90/11.,5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20.,151/22,156/23 ) i posebni uvjeti prema Pravilniku o radu(uvjet za spremača/icu je završena najmanje osnovna škola).

Na natječaj se mogu javiti muške i ženske osobe sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (Narodne novine 82/08., 69/17.).

Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i ženske osobe.

U prijavi na natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela, e-mail adresa) naziv radnog mjesta na koji se prijavljuje i vlastoručno je potpisati.

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti neovjerenu presliku:

- životopisa,

- svjedodžba, odnosno dokaza o stečenoj stručnoj spremi,

- dokaza o državljanstvu,

- uvjerenja da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od dana raspisivanja natječaja,

- elektroničkog zapisa ili potvrde o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani kandidat dužan je dostaviti izvornike isprava ili presliku isprava ovjerenu od strane javnog bilježnika sukladno Zakonu o javnom bilježništvu (Narodne novine broj 78/93., 29/94., 162/98., 16/07., 75/09., 120/16.).

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17., 98/19., 84/21.), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13., 98/19.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13., 152/14., 39/18., 32/20.) i članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21.) dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17., 98/19., 84/21.), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21.) dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i dostaviti dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti:

Kandidat, koji je pravodobno dostavio potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjava uvjete natječaja, , biti će vrednovan sukladno odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja, te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Jurja Dalmatinca, koji je objavljen na mrežnoj stranici Osnovne škole Jurja Dalmatincahttp://www.os-jdalmatinca-si.skole.hr/.

Kandidati su obvezni pristupiti vrednovanju uz predočenje odgovarajuće identifikacijske isprave (osobna iskaznica, putovnica, vozačka dozvola).

Ako kandidat ne pristupi vrednovanju, smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Kandidat prijavom na natječaj daje privolu Osnovnoj školi Jurja Dalmatinca za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Natječaj je objavljen dana 25. ožujka 2024. godine na mrežnoj stranici Osnovne škole Jurja Dalmatinca, http://www.os-jdalmatinca-si.skole.hr/ na oglasnoj ploči Osnovne škole Jurja Dalmatinca te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Šibenik i traje od 25. ožujka 2024. do 2. travnja 2024. godine.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se neposredno ili poštom na adresu: OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA, Šibenik, Stipe Ninića 27 s naznakom „za natječaj“ i naziv radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice Osnovne škole Jurja Dalmatinca, http://www.os-jdalmatinca-si.skole.hr/. U slučaju da se na natječaj prijavi kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu, svi će kandidati biti obaviješteni prema članku 23. stavku 2. Pravilnika o postupku zapošljavanja, te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA ŠIBENIK.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Stipe Ninića 27

Zamolba: Stipe Ninića 27

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2478582.

Ver las 385 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.