Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Zobozdravstveni Asistent/ka - M/ž

Ofertas de empleo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Zobozdravstveni Asistent/ka - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

ZOBOZDRAVSTVENI ASISTENTI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VABIMO VAS, DA SE PRIDRUŽITE NAŠI EKIPI KOT: ZOBOZDRAVSTVENI ASISTENT/KA. NUDIMO:  RAZGIBANO IN POZITIVNO DELOVNO OKOLJE.

DELO OD PONEDELJKA DO PETKA, BREZ DEŽURSTEV , RAZNOLIKO IN SAMOSTOJNO DELO Z LJUDMI.  PRIČAKUJEMO: MOTIVIRANE, DELOVNE IN KOMUNIKATIVNE POSAMEZNIKE, KI SO PRIPRAVLJENI NA NOVE DELOVNE IZZIVE. PREDHODNE IZKUŠNJE Z DELOM V ZOBOZDRAVSTVENI ORDINACIJI NISO POTREBNE. NE IZPUSTITE ODLIČNE PRILOŽNOSTI IN NAM NAJKASNEJE DO VKLJUČNO 10. 3. 2024 POŠLJITE VAŠO PRIJAVO Z ŽIVLJENJEPISOM. PRIJAVE POŠLJITE PO E-POŠTI NA NASLOV: INFODENTALIS.SI., , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 184 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DENTALIS zobozdravstvene storitve d.o.o., Kočevarjeva ulica 2 , 8000 NOVO MESTO.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HOČEVAR FRANCI
Contact Phone: 031 697 593
Contact Email: infodentalis.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE39838.