Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Asistent/ Asistentica Na Zavodu Za Mikrobiologiju I Parazitologiju

Búsqueda de Profesores de universidades y de la enseñanza superior en Croacia

Asistent/ Asistentica Na Zavodu Za Mikrobiologiju I Parazitologiju

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • sudjeluju u ustroju i pripremi nastave te izvodi vježbe, pomaže u provođenju nastavnog procesa, sudjeluje u pripremi i provođenju pismenih ispita, kolokvija, seminarskih radova

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje

N A T J E Č A J

za izbor suradnika/ce na suradničko radno mjesto asistent/ica iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo, znanstveno polje kliničke medicinske znanosti, znanstvena grana medicinska mikrobiologija, na Zavodu za mikrobiologiju i parazitologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s nepunim radnim vremenom - 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).

Uvjeti:

Kandidati na natječaj moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti i Odluke o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i znanstveno-stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja Rektorskog zbora i Nacionalnog vijeća za znanost, visoko obrazovanje i tehnološki razvoj.

Kandidati na natječaj za izbor na suradničko radno mjesto uz potpisanu prijavu prilažu:

  • životopis,
  • uvjerenje o prosjeku ocjena studija ili dodatak diplomi za izbor u suradničko zvanje asistent,
  • preslika diplome ili uvjerenje o završenom studiju,
  • svjedodžbu o zdravstvenoj sposobnosti ovlaštenog liječnika medicine rada (za prvi izbor).

Kandidati kojima hrvatski jezik nije materinji moraju priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika, razina (B2) prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike.

Kandidati koji su studij završili izvan Republike Hrvatske moraju dostaviti rješenje o stručnom priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije.

Prijave na natječaj mogu dostaviti osobe oba spola (članak 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova NN.116/03.)

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju po Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- ZOHBDR 2021.pdf (gov.hr)), Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- Zakon o civilnim stradalnicima iz DR.pdf (gov.hr)), dužni su se uz prijavu na natječaj pozvati na to pravo, te priložiti dokaze o ispunjavanju tih uvjeta.

Fakultet zadržava pravo da prije donošenja odluke, s kandidatima koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete natječaja provede provjeru znanja i vještina testiranjem i/ili intervjuom. O održavanju testiranja i/ili intervjua kandidati će biti pravodobno obaviješteni. Ukoliko kandidat ne pristupni provjeri, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj. Fakultet zadržava pravo da ne izvrši izbor niti jednog kandidata na natječaj.

Rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objave natječaja. Prijave se podnose putem elektroničke pošte pisarnicamedri.uniri.hr .

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SVEUČILIŠTE U RIJECI MEDICINSKI FAKULTET.

Instrucciones para solicitar:

Email: pisarnicamedri.uniri.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2495843.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.