Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > administrativo de centro médico/administrativa de centro médico > Zdr. Administrativni Sodelavec V (ii), E045023 Za Potrebe Inštituta Za Medicinsko Rehabilitacijo - M/ž

ZDR. ADMINISTRATIVNI SODELAVEC V (II), E045023 ZA POTREBE INŠTITUTA ZA MEDICINSKO REHABILITACIJO - M/Ž

Contratación de administrativo de centro médico/administrativa de centro médico en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v zdravstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - SPREJEMANJE, VPISOVANJE, NAROČANJE IN INFORMIRANJE PACIENTOV KOMUNIKACIJA V MULTIDISCIPLINARNEM TIMU TER Z DRUGIMI ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI V OKVIRU USPOSOBLJENOSTI ZA DELO NA ENEM OD DELOVIŠČ: HOSPITAL, AMBULANTNA DEJAVNOST, FUNKCIONALNA DIAGNOSTIKA,

- PRIPRAVA MEDICINSKE DOKUMENTACIJE ZA OBRAVNAVO BOLNIKA TER PISANJE IZVIDOV PO NAREKU, IZPOLNJEVANJE RAZLIČNIH OBRAZCEV IN VODENJE ZAHTEVANE DOKUMENTACIJE S PODROČJA DELA SLUŽBE,

- OBRAČUN ZDRAVSTVENIH STORITEV TER PRIPRAVA STATISTIČNIH POROČIL OBRAVNAVANIH PACIENTOV,

- IZPOLNJEVANJE OBRAZCEV IN OSTALE DOKUMENTACIJE S PODROČJA DELA,

- ARHIVIRANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE IN PRIPRAVA LE-TE ZA MIKROFILM TER IZVAJANJE DRUGIH ZADOLŽITEV S PODROČJA DELA., UPRAVNI TEHNIK, ADMINISTRATIVNI TEHNIK, GIMNAZIJSKI MATURANT, POKLIC USTREZNE SMERI, KI USTREZA RAVNI IZOBRAZBE V.TR, ZNANJE KOMUNICIRANJA V TIMU IN IZVEN NJEGA, POTRDILO IZ KAZENSKE EVIDENCE O NEKAZNOVANOSTI, STOPNJA ZNANJA SLOVENSKEGA JEZIKA NA RAVNI B1 SKUPNEGA EVROPSKEGA JEZIKOVNEGA OKVIRA, 24 MESECEV DELOVNIH IZKUŠENJ NA PRIMERLJIVIH DELOVNIH MESTIH,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA, Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: OSOJNIK ZAJEC KAMALA ISSA
Contact Email: kamala.issa.osojnik.zajeckclj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PB61754.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico ofertadas.