Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Soldadores y oxicortadores > Zavarivač/zavarivačica

ZAVARIVAČ/ZAVARIVAČICA. Alemania

Ofertas de empleo de Soldadores y oxicortadores en Alemania

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores.

Traducción de la profesión: Handwerks- und verwandte Berufe › Metallarbeiter, Mechaniker und verwandte Berufe › Blechkaltverformer, Baumetallverformer, Former (für Metallguss), Schweißer und verwandte Berufe › Schweißer und Brennschneider.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla i odgovornosti:

  • zavarivanje kotlovskih cijevi TIG (Argon), P91 i 16Mo3 materijali, zavarivanje inox cijevi

Potrebna znanja i područja odgovornosti:

  • poznavanje tehnologije zavarivanja TIG postupkom kotlovskih i inox cijevi dimenzija od DN25 na više
  • Ÿ točnost i preciznost izvođenja radova zbog snimanja zavara rendgenom
  • Ÿ prednost je iskustvo zavarivanja u kemijskim industrijama, termoelektranama, industrijama papira i dr.
  • Ÿ potencijalni kandidati će se testirati

Zaposlenicima nudimo:

  • Ÿ iznadprosječna primanja, stimulacije za dobre rezultate
  • Ÿ bonuse/dar za obljetnice rada, prigodne isplate kroz godinu, nagrade za inicijative radnika koje pridonose razvoju poslovanja
  • Ÿ beneficirani radni staž za rad na montaži industrijskih postrojenja
  • Ÿ 24h osiguranje od nezgode
  • Ÿ organizirani i plaćeni smještaj i prijevoz radnicima upućenim na rad u inozemstvo
  • Ÿ Zaposlenici imaju podršku 24/7

Zaštita osobnih podataka

Ukoliko kandidat želi da njegova molba i životopis budu sačuvani kod poslodavca u svrhu odabira sadašnjih i budućih kandidata za posao, a najdulje na vrijeme do dvije godine, kandidat je dužan dati svoju izričitu privolu. U nedostatku takve izjave kandidata, nakon završenog postupka zapošljavanja, njegova će se molba i životopis poništiti.

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 8.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: INOXMONT- VS - d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ana.havaicinoxmont-vs.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2481166.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores ofertadas.