Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental > Všs Prvostupnik / Prvostupnica Sanitarnog Inženjerstva Pripravnik

VŠS PRVOSTUPNIK / PRVOSTUPNICA SANITARNOG INŽENJERSTVA PRIPRAVNIK

Ofertas en Croacia de Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Environmental and occupational health and hygiene professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Zakona o radu (NN 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 64/23), Zakona o zdravstvenoj zaštiti (NN 100/18, 125/19, 147/20, 119/22, 156/22, 33/23), Pravilnika o radu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije i odobrenog Plana prijema pripravnika Ministarstva zdravstva klasa 023-03/23-01/302, ur.broj 534-7-2-3/1-24-03 od 5. ožujka 2024. godine, dana 23.04.2024. godine donosim sljedeću

ODLUKU

O RASPISIVANJU NATJEČAJA ZA RAD NA ODREĐENO VRIJEME ZA PROVOĐENJE PRIPRAVNIČKOG STAŽA

  1. jednog (1) SSS zdravstveno laboratorijskog tehničara

Uvjet: SSS zdravstveno laboratorijskog usmjerenja

2. jednog (1) VŠS prvostupnika medicinsko laboratorijske dijagnostike

Uvjet: VŠS medicinsko laboratorijskog usmjerenja

3. jednog (1) VSS medicinsko laboratorijske dijagnostike

Uvjet: VSS medicinsko laboratorijskog usmjerenja

4. jednog (1) VŠS prvostupnika sestrinstva

Uvjet: VŠS medicinskog usmjerenja

5. jednog (1) VSS magistra sestrinstva

Uvjet: VSS medicinskog usmjerenja

6. jednog (1) SSS sanitarnog tehničara

Uvjet: SSS sanitarnog usmjerenja

7. jednog (1) VŠS prvostupnika sanitarnog inženjerstva

Uvjet: VŠS sanitarnog usmjerenja

8. jednog (1) VSS sanitarnog inženjerstva za rad

Uvjet: VSS sanitarnog inženjerstva

OPĆI ZAKONSKI I POSEBNI UVJETI ZA TOČKE 1.-8.

Ravnopravno se mogu natjecati osobe oba spola.

Rok:

Prijave se podnose u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Vukovarska 46, Split.

Rok za prijavu teče od dana objave u Narodnim Novinama s napomenom:

  1. za SSS zdravstveno laboratorijski tehničar
  2. za VŠS prvostupnik medicinsko laboratorijske dijagnostike
  3. za VSS medicinsko laboratorijske dijagnostike
  4. za VŠS prvostupnika sestrinstva
  5. za VSS magistra sestrinstva
  6. za SSS sanitarnog tehničara
  7. za VŠS prvostupnika sanitarnog inženjerstva
  8. za VSS sanitarnog inženjerstva

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa oglasit će se na web stranici Nastavnog zavoda, Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i Narodnim novinama.

Nastavni zavod pridržava pravo obavljanja intervjua i testiranja kandidata.

Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju temeljem Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji(NN 121/17), dužni su svoju prednost dokazati, a sve u skladu sa čl.103 st.1 od točke a) do toč.i) gore navedenog Zakona na način da uz prijavu prilože sve dokaze o ispunjenim uvjetima za ostvarivanje prava

Prijave trebaju sadržavati: životopis i dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja: preslik domovnice, osobne iskaznice, potvrdu o završenoj školi/fakultetu, dokaz o radnom stažu (potvrda hrvatskog zavoda za mirovinskog osiguranje).

Nastavni zavod pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti kao i dijela natječaja ne navodeći pritom razloge poništenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Vukovarska 46, 21000 Split

Zamolba: Vukovarska 46, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2495205.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental ofertadas.