Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Vzdrževalec - M/ž

VZDRŽEVALEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALCI IN UPRAVLJAVCI STAVB, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VZDRŽEVANJE STAVB, PROSTOROV, OPREME IN OKOLICE, MANJŠA POPRAVILA, MONTAŽA OPREME, PRESTAVLJANJE OPREME, SKRB ZA USTREZNO DELOVANJE OPREME, SKRB ZA USTREZNOST OBJEKTOV., Kandidati naj prijavi priložijo svoj CV, v zadevi elektronskega sporočila naj napišejo: Prijava – VZDRŽEVALEC., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1237 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: GOSTINSKO PODJETJE LJUBLJANA d.o.o., Dunajska cesta 270 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GJEREK SLAVICA
Contact Email: kadrigpl.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF63160.