Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos generales > Voditelj / Voditeljica Odjela Za Kardiologiju S Koronarnom Jednicom

Búsqueda en Croacia de Médicos generales

Voditelj / Voditeljica Odjela Za Kardiologiju S Koronarnom Jednicom

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 20., članka 22. i članka 33. Statuta Opće županijske bolnice Požega, članka 8. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i sistematizaciji radnih mjesta, Pravilnika o uvjetima za unutarnji ustroj općih i specijalnih bolnica („Narodne novine“ br. 145/2013, 31/2015, 49/2016, 62/2018) i odluke urbroj: 01-1056/1-2024, ravnatelj Opće županijske bolnice Požega raspisuje

NATJEČAJ

za izbor i imenovanje voditelja zdravstvenih ustrojstvenih jedinica u Općoj županijskoj bolnici Požega, kako slijedi:

6. voditelj/ica Odjela za kardiologiju s koronarnom jedinicom

Uvjeti: za radna mjesta 1. - 3. završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine (VSS, VII/I. stupanj), položen specijalistički ispit i/ili ispit iz uže specijalizacije za djelatnost službe/dnevne bolnice, 5 godina rada u struci / 5 godina specijalističkog staža, važeće odobrenje za samostalan rad.

Za radna mjesta 4. - 19., 21. i 23.: završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine (VSS, VII/I. stupanj), položen specijalistički ispit i/ili ispit iz uže specijalizacije za djelatnost odjela/poliklinike, 3 godine radnog iskustva u struci / 3 godine specijalističkog staža, važeće odobrenje za samostalan rad.

Za radno mjesto 20., završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine (VSS, VII./I. stupanj), položen specijalistički ispit ili uže spec. iz hitne medicine, kirurgije, interne medicine ili anesteziologije, reanimatologije i intenzivnog liječenja / intenzivne medicine, 3 godine radnog iskustva u struci / 3 godine specijalističkog staža, važeće odobrenje za samostalan rad.

Za radno mjesto 22., završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicinske biokemije, 3 godine radnog iskustva u struci, važeće odobrenje za samostalan rad.

Za radno mjesto 24., završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij farmacije (VSS, VII./I. stupanj), položen državni/stručni ispit, 3 godine radnog iskustva u struci, važeće odobrenje za samostalan rad.

Kandidati moraju ispunjavati opće i zakonom propisane uvjete.

Prijavi treba obavezno priložiti:

– vlastoručno potpisana zamolba i životopis, dokaz o radnom iskustvu – potvrda HZMO-a i potvrda poslodavca o specijalističkom radnom stažu, dokaz o državljanstvu (preslik domovnice/osobne iskaznice), diploma, uvjerenje o položenom specijalističkom ispitu i/ili ispitu iz uže specijalizacije (osim kod radnog mjesta br. 22. i radnog mjesta br. 24.), odobrenje za samostalan rad (licenca).

Dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja, a koji se odnose na stručnu spremu, stručni ispit, specijalizaciju, odnosno užu specijalizaciju, odobrenje za samostalan rad i radno iskustvo, za svaki reizborni položaj, kandidati koji su ujedno i zaposlenici Opće županijske bolnice Požega, nisu dužni dostavljati prilikom prijave na natječaj, budući da će se ispunjavanje tih uvjeta utvrđivati na temelju podataka i dokumentacije iz kadrovske evidencije Opće županijske bolnice Požega.

Svi ostali pristupnici natječaja traženu dokumentaciju mogu dostaviti u neovjerenoj preslici, na hrvatskom jeziku, odnosno u prijevodu sudskog tumača za hrvatski jezik, a originale ili ovjerene preslike izabrani kandidati obvezno predaju prije početka rada.

Kandidati su dužni dostaviti elektroničku adresu radi nesmetane korespondencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog odvijanja postupka provođenja natječaja. Kandidati su dužni pratiti svoju elektroničku poštu i odgovoriti na sve primljene e-poruke.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati, uz iznimke dopuštene posebnim propisima.

Na ovaj oglas mogu se prijaviti kandidati oba spola. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima po posebnim propisima, dužni su u prijavi pozvati se na to pravo, uz obavezno podnošenje dokaza iz kojih je vidljivo navedeno pravo.

Ako se na natječaj prijave kandidati iz čl. 102. st. 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21), da bi ostvarili prednost prilikom zapošljavanja pod jednakim uvjetima, dužni su prijavi priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja, kao i sve ostale dokaze navedene u čl. 103. st. 1. navedenog zakona (https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2017_12_121_2758.html).

Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti za zapošljavanje dostupan je na poveznici Ministarstva branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf.

Kandidati koji ispunjavaju uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na prethodnu provjeru znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se prijavljuju – psihološko i stručno testiranje/intervju. O terminu testiranja (najmanje 3 dana prije održavanja) i rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem internetske stranice Opće županijske bolnice Požega (www.pozeska-bolnica.hr).

Dan objave na internetskim stranicama smatra se danom prijema obavijesti/poziva/odluke.

Kandidati koji ne pristupe navedenim provjerama smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj. Kandidati koji dođu nakon početka testiranja neće moći pristupiti testiranju.

Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata bez obrazloženja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

U slučaju izbora kandidata koji nije radnik Opće županijske bolnice Požega, njegovo imenovanje i sklapanje odgovarajućeg ugovora o radu na određeno vrijeme uvjetovano je prethodnom suglasnošću Ministarstva zdravstva za zapošljavanje odabranog kandidata, sukladno posebnom propisu o zabrani zapošljavanja u javnim službama.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidat je izričito suglasan da Opća županijska bolnica Požega kao voditelj obrade može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njegove osobne podatke u svrhu provedbe natječaja sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka. Prijave kandidata adekvatno će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te će se čuvati u skladu u uvjetima i rokovima predviđenim Pravilnikom o zaštiti arhivskog i registraturnog gradiva Opće županijske bolnice Požega.

Prijave s dokumentima i obveznim prilozima, dostaviti u zatvorenim omotnicama na adresu: Opća županijska bolnica Požega, Osječka 107, 34000 Požega, uz naznaku: »Natječaj za izbor i imenovanje« i »red.broj i naziv reizbornog radnog mjesta« za koje se kandidat prijavljuje, u roku od 15 dana od objave natječaja na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područni ured Požega i web stranici Opće županijske bolnice Požega.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: OPĆA ŽUPANIJSKA BOLNICA POŽEGA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Osječka 107 Požega

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486474.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.