Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Oficinistas generales > Voditelj/ica Projekta "zaželi I Provedi"

VODITELJ/ICA PROJEKTA "ZAŽELI I PROVEDI". Croacia

Demanda en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vrsta zaposlenja: Ugovor o radu na određeno vrijeme u razdoblju trajanja projekta, najviše do 33 mjeseca

Opis poslova za radno mjesto Voditelja/ice projekta "Zaželi i provedi" SF.3.4.11.01.0290 u sklopu programa "Zaželi - prevencija institucionalizacije":

- vođenje administrativnog i financijskog praćenja projekta,

- komunikacija sa Posredničkim tijelom,

- izrada Zahtjeva za nadoknadom sredstava (ZNS),

- komunikacija sa sudionicima projekta,

- zaprimanje i arhiviranje dokumentacije vezane uz projekt,

- vođenje dokumentacije krajnjih korisnika i djelatnika,

- obavljanje kadrovskih poslova: prijava - odjava djelatnika, vođenje isplate plaće, vođenje evidencije rada i evidencije godišnjih odmora,

- ostali poslovi povezani s provedbom projekta.

Uz prijavu potrebno je priložiti:

– zamolbu za posao vlastoručno potpisanu,

– životopis vlastoručno potpisan i obvezan kontakt mobitela,

– presliku osobne iskaznice,

– presliku svjedodžbe ili drugog dokaza o završenom obrazovanju,

– elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,

– uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/ kinje ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci),

– porezna kartica (PK).

Prednost: minimalno 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim / administrativnim poslovima i radno iskustvo u provedbi projekata financiranih iz EU sredstava

- Samostalnost, analitičnost, odgovornost, komunikativnost, timski rad

- Spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GO UHDDR GRADA ZAPREŠIĆA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Stubička cesta 4, Jakovlje

Zamolba: Stubička cesta 4, Jakovlje

Email: gouhddrgzgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471413.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.