Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Voditelj/ica Pravnih, Kadrovskih I Općih Poslova

VODITELJ/ICA PRAVNIH, KADROVSKIH I OPĆIH POSLOVA. Croacia

Contrato en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

o upravljanje radom odjela

o stručni poslovi u pripremi i organizaciji tijela saveza

o obavljanje aktivnosti vezanih uz pripremu i izradu ugovora

o organiziranje i arhiviranje pravne dokumentacije

o praćenje i kontrola izvršenja poslova i radnih zadaća, te ostvarivanja prava, obveza i odgovornosti radnika u službi

o pružanje pravne pomoći, te pravnog tumačenja primjene zakona i internih akata Saveza za potrebe organizacijskih jedinica Saveza

o praćenje zakonskih promjena i propisa vezanih za djelokrug poslovanja Saveza, te pravovremeno poduzimanje potrebnih pravnih radnji

o sudjelovanje u provođenju postupaka javne nabave sukladno planu javne nabave i Zakonu o javnoj nabavi

o stručni poslovi iz djelokruga radno-pravnih poslova za zaposlenike Saveza, odnosno zaposlenike udruženih članica

o stručna pomoć poslodavcu u provedbi i unapređivanju zaštite na radu

o prijava i odjava zaposlenika

o pomoć u izradi zapisnika i odluka sa sjednica tijela Saveza

o ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjet: osposobljenost za rad na računalu

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 4 años.

Empleador: SPORTSKI SAVEZ GRADA ZAGREBA.

Instrucciones para solicitar:

Email: ssgzzgsport.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2481508.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.