Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros civiles > Voditelj/ica Betonare

VODITELJ/ICA BETONARE. Croacia

Búsqueda en Croacia de Ingenieros civiles

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Civil engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • Prodaja i naplata transportnog betona i srodnih usluga
  • Praćenje tržišta betona, izrada ponuda, svakodnevni kontakti s postojećim i potencijalnim kupcima
  • Upravljanje radom pogona za proizvodnju betona, te briga o redovitom održavanju pogona
  • Rukovođenje osobljem zaposlenim na pogonu
  • Osiguravanje zaposlenosti radnih kapaciteta
  • Nadzor izvršavanja ugovorenih poslova u smislu kvalitete, rokova i profitabilnosti
  • Nadzor financijsko-materijalnog poslovanja i redovito izvještavanje Uprave o stanju betonare, aktivnim radovima i financijskim rezultatima na bazi tjednih, mjesečnih i godišnjih izvještaja

Što nudimo:

  • Rad u klimatiziranom uredu betonare (rad na pc)
  • Mogućnost da postaneš dio tima rastuće građevinske tvrtke
  • Mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
  • Poticajna primanja sukladno postignutim rezultatima

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja škola 4 god građ. ili strojarskog smjera ili viša stručna sprema VŠS građevinskog ili strojarskog smjera ili ekonomski fakultet ili elektrotehnički fakultet
  • Obavezno minimalno 1 godine radnog iskustva na sličnim poslovima rukovanja i održavanja postrojenja procesne industrije (nije nužno betonare)
  • Poznavanje rada na osobnom računalu
  • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Iskustvo i tehnička znanja rada procesnog postrojenja (nije uvjet)
  • Dobro poznavanje i provođenje mjera zaštite na radu
  • Pouzdanost u radu, kolegijalnost i snalažljivost u dinamičnoj okolini
  • Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

Od Vas očekujemo

  • Izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
  • Samostalnost i proaktivnost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam

  • Stimulativna primanja
  • Kontinuirani razvoj kompentencija kroz edukacije
  • Podršku od strane kolega i voditelja te ugodnu radnu atmosferu

Kako se prijaviti

Ako ispunjavate navedene kvalifikacije i želite se pridružiti našem timu, molimo vas da pošaljete svoj životopis i motivacijsko pismo na kruno.aplusizgradnjagmail.com. Molimo vas da u motivacijskom pismu istaknete svoju strast prema vođenju procesne industrije (zašto) i svoje dosadašnje uspjehe tijekom školovanja i evenutalno radno iskustvo (kako).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: BETON EKSPRES GRADNJA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: kruno.aplusizgradnjagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2458767.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles ofertadas.