Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > inversor inmobiliario/inversora inmobiliaria > Višji Svetovalec Za Premoženjsko Pravne Zadeve V Uradu Za Prostor In Nepremičnine Občine Izola - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA PREMOŽENJSKO PRAVNE ZADEVE V URADU ZA PROSTOR IN NEPREMIČNINE OBČINE IZOLA - M/Ž

Empleos de inversor inmobiliario/inversora inmobiliaria en Eslovenia (Obalno-kraška)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › agente inmobiliario/agente inmobiliaria › inversor inmobiliario/inversora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Posredniki/posrednice za poslovne storitve ipd › Posredniki/posrednice, upravljavci/upravljavke nepremičnin.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA NEPREMIČNINE, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OBLIKOVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PODROČJA RAVNANJA S STVARNIM PREMOŽENJEM V LASTI OBČINE, SAMOSTOJNA PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH PROGRAMOV RAVNANJA S STVARNIM PREMOŽENJEM V LASTI OBČINE IN DRUGIH GRADIV, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH PREMOŽENJSKO PRAVNIH POSTOPKOV ZA POTREBE OBČINE, VODENJE EVIDENC NEPREMIČNEGA PREMOŽENJA V LASTI OBČINE, VODENJE ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV NA I. STOPNJI, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVRŠEVANJU PRORAČUNA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO NAVODILU NADREJENIH OSEB.

, Kandidati morajo izpolnjevati naslednje pogoje: opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Način prijave kandidatov: prek obrazca na spletni strani Občine Izola. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 189 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OBČINA IZOLA, Sončno nabrežje 8 , 6310 IZOLA - ISOLA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GLAVINA MATEJA
Contact Phone: 05 660 03 30
Contact Email: obcinaizola.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE94370.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › agente inmobiliario/agente inmobiliaria › inversor inmobiliario/inversora inmobiliaria ofertadas.