Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > consultor empresarial/consultora empresarial > Višji Svetovalec Področja I Za Podjetništvo Vii/2 - M/ž

Contrato de consultor empresarial/consultora empresarial en Eslovenia (Primorsko-notranjska)

Višji Svetovalec Področja I Za Podjetništvo Vii/2 - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › consultor empresarial/consultora empresarial.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje › Poslovni in organizacijski analitiki/poslovne in organizacijske analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA PODJETNIŠTVO, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, STROK.

DELA S PODROČJA PODJETNIŠTVA IN VODENJA PODJETNIŠKEGA INKUBATORJA PERSPEKTIVA: KOORDINIRANJE PRI IZVAJANJU NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG, DAJANJE POJASNIL, IZDELOVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH POROČIL, SPREMLJANJE RAZPISOV S PODROČJA DELOVANJA ZAVODA, KOORDINIRANJE DELA Z OSTALIMI SLUŽBAMI, PLANIRANJE VIROV FINANCIRANJA PROJEKTOV, PRIPRAVA IN SODELOVANJE PRI MEDNARODNIH PROJEKTIH, PRIPRAVA OSNUTKA FINANČNE KONSTRUKCIJE PROJEKTOV, SAMOSTOJNO VSEBINSKO IN FINANČNO VODENJE PROJEKTOV, NADZIRANJE IN SPREMLJANJE PROJEKTOV, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STRATEŠKEGA NAČRTA RAZVOJA ZAVODA, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDLOGA LETNEGA DELOVNEGA NAČRTA, VODENJE IN KOORDINIRANJE ZAPOSLENIH V OE PIP, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA PO DOLOČBAH SPLOŠNIH AKTOV ZAVODA IN PO NAVODILIH DIREKTORICE ZAVODA.

IZBRANI KANDIDAT BO DELO OPRAVLJAL V PROSTORIH ZAVODA ZNANJE POSTOJNA, OE PIP VELIKI OTOK 44B, POSTOJNA.

KANDIDAT VLOŽI PRIJAVO V PISNI OBLIKI, Z NAMENOM »ZA PROSTO DELOVNO MESTO VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA I ZA PODJETNIŠTVO VII/2 V PIP POSTOJNA« NA NASLOV ZAVOD ZNANJE POSTOJNA, JAVNI ZAVOD, KOLODVORSKA C.

3, 6230 POSTOJNA, DO VKLJUČNO 12.02.2024.

ZA PISNO OBLIKO PRIJAVE SE ŠTEJE TUDI ELEKTRONSKA OBLIKA, POSLANA INFOINKUBATOR PERSPEKTIVA.SI, PRI ČEMER VELJAVNOST PRIJAVE NI POGOJENA Z ELEKTRONSKIM PODPISOM.

NEPOPOLNE VLOGE NE BODO OBRAVNAVANE.

KANDIDATI BODO O IZBIRI ALI NEIZBIRI PISNO OBVEŠČENI V ROKU 8 DNI PO ZAKLJUČENEM POSTOPKU IZBIRE., DRŽAVLJANSTVO RS, ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA, NAJMANJ 10 LET DELOVNIH IZKUŠENJ NA PRIMERLJIVEM DELOVNEM MESTU, ORGANIZACIJSKE SPOSOBNOSTI (KONKRETNA NAVEDBA REFERENC IN OBDOBIJ), ODLIČNO ZNANJE RAČUNALNIŠTVA, SPOSOBNOST PISNEGA IN USTNEGA IZRAŽANJA, KOMUNIKATIVNOST, ODGOVORNOST ZA USKLAJENOST DELA Z ZAKONSKIMI PREDPISI, SAMOINICIATIVNOST, SPOSOBNOST PRIDOBIVANJA PROJEKTOV IN ISKANJA FINANČNIH VIROV, ZBIRANJA DRUGIH SREDSTEV, PROJEKTNEGA VODENJA IN OVREDNOTENJA PROJEKTOV.

POGOJI PRIJAVE NA RAZPISANO DELOVNO MESTO: 1.

MOTIVACIJSKO PISMO IN KRATEK ŽIVLJENJEPIS (EUROPASS), 2.

IZJAVO O IZPOLNJEVANJU POGOJA GLEDE ZAHTEVANE IZOBRAZBE, IZ KATERE MORA BITI RAZVIDNA STOPNJA IZOBRAZBE  TER LETO IN USTANOVA, NA KATERI JE BILA IZOBRAZBA PRIDOBLJENA, 3.

IZJAVO KANDIDATA, DA: NI BIL PRAVNOMOČNO OBSOJEN ZARADI NAKLEPNEGA KAZNIVEGA DEJANJA, KI SE PREGANJA PO URADNI DOLŽNOSTI IN DA NI BIL PRAVNOMOČNO OBSOJEN NA NEPOGOJNO KAZEN ZAPORA V TRAJANJU VEČ KOT 6 MESECEV TER DA ZOPER NJEGA NI VLOŽENA PRAVNOMOČNA OBTOŽNICA ZARADI NAKLEPNEGA DEJANJA, KI SE PREGANJA PO URADNI DOLŽNOSTI, 4.

IZJAVO KANDIDATA, DA ZA NAMEN TEGA POSTOPKA DOVOLJUJE ZAVODU ZNANJE POSTOJNA PRIDOBITEV PODATKOV IZ 3.

TOČKE IZ URADNE EVIDENCE, 5.

KRATEK STRATEŠKI NAČRT RAZVOJA PODJETNIŠKEGA INKUBATORJA PERSPEKTIVA ZA OBDOBJE 5 LET.

V BESEDILU UPORABLJENI IZRAZI, ZAPISANI V MOŠKI SPOLNI SLOVNIČNI OBLIKI, SO UPORABLJENI KOT NEVTRALNI ZA ŽENSKE IN MOŠKE.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 80 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 10 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVOD ZNANJE POSTOJNA, javni zavod za muzejsko dejavnost, kulturo, izobraževanje in ostale dejavnosti, Kolodvorska cesta 3 , 6230 POSTOJNA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: NADOH BERGOČ JANA
Contact Email: infoinkubator-perspektiva.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE10637.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › consultor empresarial/consultora empresarial ofertadas.