Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de producto turístico /directora de producto turístico > Višji Svetovalec Področja Ii Za Oglaševanje - M/ž

Trabajo de director de producto turístico /directora de producto turístico en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Višji Svetovalec Področja Ii Za Oglaševanje - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de ventas, comercialización y desarrollo › Directores de ventas y comercialización › director de producto turístico /directora de producto turístico.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke za trženje, prodajo in razvoj › Menedžerji/menedžerke za trženje in prodajo.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA RAZVOJ TURISTIČNIH PRODUKTOV, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE OPERATIVNIH DEJAVNOSTI OGLAŠEVANJA, PRIPRAVA VSEBINSKIH IZHODIŠČ ZA PRIPRAVO OGLASNIH MATERIALOV, VSEBINSKI NADZOR OGLASNIH MATERIALOV, PODPORA VODJI TRŽENJA PRI NAČRTOVANJU IN PRIPRAVI STRATEŠKIH IN OPERATIVNIH NAČRTOV, SODELOVANJE Z USTVARJALCI VSEBIN IN MEDIJSKIMI USTVARJALCI, ZAGOTAVLJANJE PODPORE PRI KOORDINIRANJU VSEH ZAPOSLENIH, KI SO ODGOVORNI ZA OPERATIVNO IZVEDBO STRATEGIJ IN NAČRTOV MARKETINGA IN TRŽENJA, ZAGOTAVLJANJE USMERJENIH NAČRTOV OGLAŠEVANJA KI SO PRIPRAVLJENI ZA VSAK ZADEVNI TRG ALI PROJEKT, ODGOVORNOST ZA USTVARJANJE PODPORE PRI DOLOČANJU PARAMETROV KLJUČNIH KAZALNIKOV USPEŠNOSTI, NAČRTOVANJE, RAZVIJANJE, UPRAVLJANJE IN NADZOR SPLETNIH IN MOBILNIH KAMPANJ, SLEDENJE IZBRANIM KANALOM TRŽENJA, NAPOVEDOVANJE VPLIVA PRIPRAVLJENIH STRATEGIJ IN NAČRTOV TRŽENJA, PRIJAVA NA RAZPISE S TEMATIKO OGLAŠEVANJA, SODELOVANJE PRI POROČANJU, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN NADZOR PRI IZVAJANJU POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL IN DRUGIH SORODNIH POSTOPKOV S PODROČJA OGLAŠEVANJA, USTVARJANJE INOVATIVNIH IDEJ IN NJIHOVO VKLJUČEVANJE V NOVE STRATEGIJE IN AKCIJSKE PLANE, UDELEŽEVANJE NA RAZLIČNIH DOMAČIH IN TUJIH SEJMIH, BORZAH, DELAVNICAH, DRUGE NALOGE S PODROČJA DELA., poznavanje področja marketinga in oglaševalskih kanalov, organizacijske sposobnosti, odgovornost za pravilno, natančno ter ažurno opravljanje delovnih opravil, sposobnost vodenja skupine in timskega dela.

Izobrazba: družboslovna, ekonomska ali druga ustrezna smer., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: TURIZEM LJUBLJANA, Krekov trg 10 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: COLARIČ MANCA
Contact Phone: 01 306 45 83
Contact Email: manca.colaricvisitljubljana.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:PC64700.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de ventas, comercialización y desarrollo › Directores de ventas y comercialización › director de producto turístico /directora de producto turístico ofertadas.