Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Višji Svetovalec - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Oferta de empleo en Savinjska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI STROKOVNJAKI, D. N., poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KOORDINIRANJE, SVETOVANJE IN PRAVNA POMOČ PRI DELOVANJU KRAJEVNIH SKUPNOSTI IN MESTNIH ČETRTI (OŽJI DELI OBČINE),

NADZOR NAD IZVAJANJEM ODLOKA O ORGANIZACIJI IN FINANCIRANJU KRAJEVNIH SKUPNOSTI IN MESTNIH ČETRTI,

POMOČ PRI PRIPRAVI ZAHTEVNEJŠIH GRADIV NA PODROČJU OŽJIH DELOV OBČINE,

UREJANJE IN NADZOR NAD VSEBINAMI NA SPLETNI STRANI MOC ZA PODROČJE OŽJIH DELOV,

PRIPRAVA PRAVNIH PODLAG IN DOKUMENTOV TER SKRB ZA UVEDBO PARTICIPATIVNEGA PRORAČUNA,

SODELOVANJE PRI IZVAJANJU DELAVNIC NA TEMO PARTICIPATIVNEGA PRORAČUNA,

STROKOVNA POMOČ IN SODELOVANJE PRI VODENJU IN IZVAJANJU PARTICIPATIVNEGA PRORAČUNA,

STROKOVNA POMOČ KOMISIJI PRI PREVERJANJU PREDLOGOV IN USTREZNOSTI V OKVIRU PARTICIPATIVNEGA PRORAČUNA,  NADZOR NAD PORABO PRORAČUNSKIH SREDSTEV V OKVIRU PARTICIPATIVNEGA PRORAČUNA,

SPLOŠNE PRAVNE ZADEVE IN SVETOVANJE OSTALIM ORGANOM OBČINSKE UPRAVE, OŽJIM DELOM TER JAVNIM ZAVODOM IN JAVNIM PODJETJEM, KATERIH USTANOVITELJICA JE MOC.

NALOGE NA PODROČJU UPRAVLJANJA S TVEGANJI,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI VZORČNIH NOTRANJIH PRAVIL, NALOGE SKRBNIKA NAČRTA INTEGRITETE,

NALOGE IMENOVANEGA ZAUPNIKA ZA OBRAVNAVO NOTRANJIH PRIJAV NA PODLAGI ZAKONA O ZAŠČITI PRIJAVITELJEV IN SKRB ZA USKLAJENOST INTERNEGA AKTA,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH  GRADIV IZ DELOVNEGA PODROČJA,

  - SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG Z DELOVNEGA PODROČJA.

, Prijava mora vsebovati:  1. pisno izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane stopnje in smeri izobrazbe ali fotokopijo diplome;  2. opis delovnih izkušenj v katerem kandidat navede datum sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja pri posameznem delodajalcu 3. pisno izjavo o opravljenem obveznem usposabljanju za imenovanje v naziv  4. pisno izjavo kandidata, da: -  je državljan Republike Slovenije; -  ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni    dolžnosti in da ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev; -  zoper njega ni bila vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja,     ki se preganja po uradni dolžnosti;  5. pisno izjavo, da za namen tega natečajnega postopka Mestni občini Celje dovoljuje pridobitev  podatkov iz 4. točke iz uradnih evidenc. V primeru, da ne soglaša, mora ustrezna dokazila predložiti sam. Kandidat vloži prijavo v pisni obliki, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo «Za javni natečaj za prosto uradniško delovno mesto »višji svetovalec« na Oddelku za splošne zadeve na naslov: Mestna občina Celje, Trg celjskih knezov 9, 3000 Celje. Za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: mestna.obcinacelje.si , pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 267 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: MESTNA OBČINA CELJE, Trg celjskih knezov 9 , 3000 CELJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PERŠE MOJCA
Contact Phone: 03 426 58 22
Contact Email: mestna.obcinacelje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE68356.