Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Višji Svetovalec Eko Sklada V Sektorju Za Nepovratna Sredstva - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

VIŠJI SVETOVALEC EKO SKLADA V SEKTORJU ZA NEPOVRATNA SREDSTVA - M/Ž

Vacantes de personal directivo de la administración pública en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. ZA ČAS TRAJANJA PROJEKTA (PREDVIDOMA DO L. 2029), polni delovni čas, 40, DELO NA UKEPIH ENERGETSKE REVŠČINE, OBLIKOVANJE PREDLOGOV IN PRIPRAVA ZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PODROČJA DELA SEKTORJA, OPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH NALOG NA PODROČJU DELA SEKTORJA, VODENJE PROJEKTNIH SKUPIN S PODROČJA DELA SEKTORJA, VODENJE ENOSTAVNIH IN ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV IN SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NALOGU VODJE IN DIREKTORJA EKO SKLADA., POGOJ ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA: STROKOVNI IZPIT IZ UPRAVNEGA POSTOPKA. PREDNOST BODO IMELI KANDIDATI Z IZKUŠNJAMI NA PODROČJU SOCIALNE POLITIKE, ENERGETSKE UČINKOVITOSTI STAVB IN UKREPOV ENRGETSKE REVŠČINE TER S PODROČJA PROJEKTNEGA DELA IN KOORDINIRANJA EVROPSKIH PROJEKTOV. ZAŽELENE LASTNOSTI KANDIDATA: ZANESLJIVOST, NATANČNOST, SISTEMATIČNOST, SPOSOBNOST TIMSKEGA DELA, KOMUNIKATIVNOST.  JAVNI USLUŽBENEC BO NALOGE OPRAVLJAL NA DELOVNEM MESTU SVETOVALEC DIREKTORJA EKO SKLADA, V IZHODIŠČNEM PLAČNEM RAZREDU 36 (BRUTO PLAČA JE 1.815,99 EUR). ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS ZA ČAS TRAJANJA PROJEKTA ZMANJŠEVANJE ENERGETSKE REVŠČINE (PREDVIDOMA DO L. 2029). KANDIDATI NAJ POŠLJEJO VLOGO IN ŽIVLJENJEPIS Z VSEBINSKO IN ČASOVNO PREGLEDNO OPREDELITVIJO ZAHTEVANIH ZNANJ IN IZKUŠENJ TER DOKAZILO O IZOBRAZBI PO ELEKTRONSKI POŠTI NA NASLOV: zaposlitevekosklad.si , S PRIPISOM V ZADEVI SPOROČILA: Prijava na prosto delovno mesto Višji svetovalec Eko sklada, številka: VIII/2024. NEPOPOLNE PRIJAVE NE BODO UVRŠČENE V IZBIRNI POSTOPEK.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Eko sklad, Slovenski okoljski javni sklad, Bleiweisova cesta 30 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BRATOVIĆ LIDIJA
Contact Phone: 01 241 48 38
Contact Email: zaposlitevekosklad.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE68049.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.