Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > asesor jurídico/asesora jurídica > Višji Pravosodni Svetovalec (pdi) - Strokovni Sodelavec - M/ž

VIŠJI PRAVOSODNI SVETOVALEC (PDI) - STROKOVNI SODELAVEC - M/Ž

Trabajar en Eslovenia (Obalno-kraška) de asesor jurídico/asesora jurídica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC NA SODIŠČU, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas  oz. do 31. 12. 2024

(projektno delo), polni delovni čas, 40, PROUČEVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH ZADEV, KI MU JIH DODELI PRAVOSODNI SODNIK, PRIPRAVA IZJEMNO ZAHTEVNE STROKOVNE PODLAGE ZA SPREJEM ODLOČITVE, PRIPRAVA IZJEMNO ZAHTEVNE ODLOČITVE IN OBRAZLOŽITVE ODLOČITVE, SPREMLJANJE IN PROUČEVANJE PRAKSE TUJIH SODIŠČ TER TUJE STROKOVNE LITERATURE, OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH DEL SKLADNO S PREDPISI, KI UREJAJO POSTOPEK NA POSAMEZNEM PODROČJU, IN MATERIALNIMI PREDPISI, PRIPRAVA POMEMBNEJŠIH POROČIL, ANALIZ IN INFORMACIJ, SPREJEM ODLOČITEV IN PRIPRAVA STROKOVNIH PODLAG ZA NAJPOMEMBNEJŠE ODLOČITVE NA PODROČJU DELOVANJA ORGANA, OPRAVLJANJE DRUGIH STROKOVNIH DEL PO ODREDBI PREDSEDNIKA ALI DIREKTORJA SODIŠČA., PRAVNIŠKI DRŽAVNI IZPIT, DRŽAVLJANSTVO REPUBLIKE SLOVENIJE, ZNANJE URADNEGA JEZIKA. KANDIDATI NE SMEJO BITI PRAVNOMOČNO OBSOJENI ZARADI NAKLEPNEGA KAZNIVEGA DEJANJA, KI SE PREGANJA PO URADNI DOLŽNOSTI IN NE SMEJO BITI OBSOJENI NA NEPOGOJNO KAZEN ZAPORA V TRAJANJU VEČ KOT ŠEST MESECEV TER ZOPER NJIH NE SME BITI VLOŽENA PRAVNOMOČNA OBTOŽNICA ZARADI NAKLEPNEGA KAZNIVEGA DEJANJA, KI SE PREGANJA PO URADNI DOLŽNOSTI. PRED PRIJAVO NAJ KANDIDATI POGLEDAJO OBJAVO RAZPISA NA SPLETNI STRANI OKROŽNEGA SODIŠČA V KOPRU, KJER SE NAHAJA PRIJAVNI OBRAZEC ŠT. SU KS 46/2024.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 195 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: OKROŽNO SODIŠČE V KOPRU, Ferrarska ulica 9 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: REGENT ANAMARIJA
Contact Phone: 05 5553356
Contact Email: kadrovska.ozkpsodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE40528.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica ofertadas.