Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Viša Medicinska Sestra/tehničar

VIŠA MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR. Croacia

Trabajos de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem Odluke o objavi natječaja Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Zeko (KLASA:007-04/24/01/30, URBROJ:2189-41/5-24-1, od dana 3.4.2024. godine), suglasnosti Gradonačelnika grada Slatine (KLASA:112-01/24-02/4, URBROJ:2189-2-03-02/03-24-2, od dana 10.4.2024. godine), a u skladu s člankom 24. i 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN, br.10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) te člankom 5. Kolektivnog ugovora za djelatnike u Dječjem vrtiću Zeko Slatina, raspisuje se:

NATJEČAJ

za zapošljavanje na radno mjesto viša medicinska sestra – 1 izvršitelj/ica, neodređeno vrijeme

Poslove više medicinske sestre može obavljati osoba koja je završila studij odgovarajuće vrste za rad na radnom mjestu više medicinske sestre:

- preddiplomski sveučilišni ili stručni studij sestrinstva

- sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij sestrinstva

Uz vlastoručno potpisanu zamolbu potrebno je priložiti:

- životopis (vlastoručno potpisan),

- preslika diplome,

- preslik osobne iskaznice,

- rodni list,

- potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

- uvjerenje nadležnog suda (ne stariji od dana objave natječaja) da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (sukladno članku 25. st. 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju),

- uvjerenje nadležnog suda (ne stariji od dana objave natječaja) da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (sukladno članku 25. st. 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju),

- potvrdu Hrvatskog zavoda za socijalni rad (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne stariju od dana objave natječaja.

Prijavu na natječaj s potrebnom dokumentacijom potrebno je dostaviti u zatvorenoj koverti preporučeno poštom na adresu: Dječji vrtić Zeko, Trg ZNG 1, 33520 Slatina, s naznakom „za natječaj radno mjesto – viša medicinska sestra”, u roku od 8 (osam) dana od dana objave natječaja.

Prijavom na natječaj svaki kandidat daje privolu za obradu osobnih podataka u svrhu provođenja postupka izbora kandidata za navedeno radno mjesto, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN, br. 82/08., 69/17.) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa, kandidati moraju ispunjavati posebne uvjete prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, te članka 2. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika, te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN, br. 133/97.).

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su u prijavi pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na sve ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

- sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj kandidat je dužan priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

- sukladno člancima 47.-50. Zakona o civilnim stradalnicima iz domovinskog rata (NN, 84/21) uz prijavu na natječaj kandidat je dužan priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

- sukladno čl. 48 f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN, 33/92, 77,92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj kandidat je dužan priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca,

- sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN, 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) uz prijavu na natječaj kandidat je dužan osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Poziv na intervju s kandidatima biti će objavljen na web stranici: www.vrtic-zeko.hr.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Ako kandidat ne pristupi intervju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Do donošenja Odluke o odabiru kandidata, natječaj ili dijelovi natječaja mogu biti ispravljeni ili poništeni.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od petnaest dana od dana donošenja Odluke o odabiru objavom na web stranici vrtića.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Dječjeg vrtića Zeko.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ZEKO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: TRG ZNG 1, 33520 SLATINA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488711.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.