Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Vispārējās Pamatizglītības Skolotājs

en Español in English auf Deutsch en Français ...

VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS. Letonia

Oferta de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

Upesleju sākumskola

aicina darbā

VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU sākumskolā

 (profesijas kods 234101)

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • normatīvajiem aktiem atbilstoša augstākā izglītība, var būt attiecīgās jomas students;
  • labas, pozitīvas komunikācijas prasmes ar izglītojamiem, vecākiem un kolēģiem;
  • vēlme un prasmes organizēt un vadīt mācību un audzināšanas darbību pedagoģisko mērķu sasniegšanai;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju strādāt mūsdienīgā, labi aprīkotā, ērtā un dinamiskā vidē;
  • interesantu un atbildīgu darbu atsaucīgā kolektīvā;
  • veselības apdrošināšanu;
  • stabilu atalgojumu saskaņā ar tarifikāciju, bet ne mazāku kā noteikts Ministru kabineta noteikumos Nr. 445;
  • iespēju regulāri sadarboties ar citiem skolas skolotājiem un skolas administrāciju;

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Upesleju sākumskola.

Forma de contacto:

  • Dirección: Skolas iela 12, Upeslejas, Stopiņu pag., Ropažu nov.
  • Teléfono: +371 29444584
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: skolaupeslejuskola.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240221-149.