Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > podador de árboles/podadora de árboles > Vihertyöntekijä, 2 Paikkaa, Njc Henkilöstöpalvelut, Vaasa

Vihertyöntekijä, 2 paikkaa, NJC Henkilöstöpalvelut, Vaasa

Oferta de trabajo de podador de árboles/podadora de árboles en Finlandia (Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles.

Traducción de la profesión: Maanviljelijät, metsätyöntekijät ym › Maanviljelijät ja eläintenkasvattajat ym › Pelto- ja puutarhaviljelijät › Puutarhurit, kasvihuoneviljelijät ja -työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme sekä osaavia että aloittelevia VIHERTYÖNTEKIJÖITÄ asiakasyrityksemme työmaille kesän sesonkiin 2024!

TEHTÄVÄNKUVA

Vihertyöntekijä hoitaa puistoja ja leikkaa eri kohteiden viheralueita. Tehtävänkuvaan kuuluu pääasiassa nurmikon leikkuuta ympäri Vaasaa ja sen lähialueita. Myöt pienimuotoiset istutukset ja niiden hoito voi liittyä tehtävään.

TOIVOMME SINULTA

      Aikaisempaa kokemusta viherrakentamisen tehtävistä

      Vähintään 18 vuoden ikää ja sujuvaa suomen kielen taitoa

      Tunnollista ja reipasta työotetta

      Hyvää fyysistä kuntoa

      Ajokorttia ja oman auton käyttömahdollisuus katsotaan eduksi

Työn kesto määräytyy kesän säiden mukaisesti, mutta toivomme, että kesäaikaan työntekijöillä on mahdollista työskennellä tarvittaessa kokoaikaisestikin. Työaika on arkisin pääsääntöisesti klo 7 - 15.00.

Lähetä hakemuksesi suosittelijan kera linkin kautta! Lisätietoja antaa Taina Varttila arkisin klo 9-15:00 p. 050 521 4411.

Oululaislähtöinen NJC on tuottanut henkilöstö- ja työmaapalveluita joustavasti ja luotettavasti jo 30 vuoden ajan. Työllistämme vuosittain sadoilla työmailla ja kymmenissä tehtaissa yli 1000 rakennus- ja teollisuusalojen ammattilaista, joista jokainen on tärkeä osa NJC:n tarinaa. Lue työntekijöidemme kokemuksia osoitteesta http://njc.fi/category/kokemuksia/  .

Kurkkaa vielä tästä  https://www.youtube.com/watch?v=m1jmvvKxUZE   video NJC:stä!

NJC - Aidosti ammattilainen

ma-pe klo 7-15:00

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: NJC Henkilöstöpalvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:3d90556e-4143-4d16-a84d-9c695ec8477d.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles ofertadas.