Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > supervisor de tienda/supervisora de tienda > *vedoucí Prodejny A Nákupu, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Contrato de supervisor de tienda/supervisora de tienda en República Checa (Kraj Vysočina)

*vedoucí Prodejny A Nákupu, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti prodeje › Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách › Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce

Provozní a organizační vedení prodejny.

Personální zabezpečení - nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.

Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.

Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.

Jednání s dodavateli, nákup zboží - udržování optimální skladové zásoby.

Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.

Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.

Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.

Pravidelný reporting vedení společnosti.

Očekáváme od Vás

Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.

Alespoň základní znalosti sortimentu barvy-laky.

Obchodní duch a manažerské schopnosti.

Výbornou komunikační zdatnost.

Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.

Spolehlivost a zodpovědný přístup.

Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).

Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám

Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.

Výrazné slevy na náš sortiment.

Příspěvek na stravu až 2700 Kč.

Odměny za životní a firemní jubilea.

Sick days 5 dnů.

Vzdělávací kurzy, školení.

Firemní akce.

Maximální podporu tvého nadřízeného nejen v době adaptace.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 33 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: AUTOCOLOR DS s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dana Šoukalová, vedoucí obchodu. Tel.: +420 732 853 825. E-mail: soukalovaautocolor.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 732 853 825
  • Correo electrónico: soukalovaautocolor.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:17405550797.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda ofertadas.