Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj / Učiteljica Likovne Kulture

UČITELJ / UČITELJICA LIKOVNE KULTURE. Croacia

Demanda de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“, br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10. - ispr., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20., 151/22., 156/23.), članka 8. Pravilnika o radu, ravnatelj Katoličke osnovne škole u Požegi, objavljuje:

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

  1. učitelj likovne kulture,

  • 1 izvršitelj/ica, na određeno nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola (Narodne novine, broj 82/08. i 69/17.).

Uvjeti: prema članku 105. i 106. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi („NN“ br. 6/19.) te odredbama Ugovora o Katoličkim osnovnim i srednjim školama sklopljenim između Vlade RH i HBK.

Uz vlastoručnu potpisanu zamolbu s podacima treba priložiti:

  • životopis,
  • diplomu odnosno dokaz o stručnoj spremi,
  • dokaz o državljanstvu,
  • dokaz o radnom stažu (Potvrda HZMO/Elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Zavoda, ne stariji od dana objave natječaja),
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa (ne starije od dana objave natječaja).

Traženi prilozi dostavljaju se u neovjerenoj preslici, natječajna dokumentacija se ne vraća.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani/a kandidat/kinja dužan/na je sve navedene priloge odnosno isprave dostaviti u izvorniku ili u preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika sukladno Zakonu o javnom bilježništvu (Narodne novine broj: 78/93., 29/94., 162/98., 16/07., 75/09., 120/16.)

Kandidati koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17., 98/19., 84/21.), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03. i 148/13., 98/19.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13., 152/14., 39/18., 32/20.) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („NN“ br. 121/17., 98/19., 84/21.) dužni su uz prijavu priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti odgovarajuće dokaze kojima dokazuju ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji su sadržani u članku 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („NN“ br. 121/17., 98/19., 84/21.).

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21.), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Kandidat/kinja koji/a je pravodobno dostavio/la potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja mogu biti pozvani na prethodnu provjeru znanja za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju-pisanu provjeru i/ili razgovor/intervju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Katoličkoj osnovnoj školi u Požegi objavljenom na službenoj stranici Škole (www: kospz.hr).

O terminu testiranja i rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem službene stranice Katoličke osnovne škole u Požegi (www: kospz.hr).

Dan objave na službenoj stranici Škole smatra se danom prijema obavijesti/poziva/odluke.

Kandidati koji ne pristupe navedenim provjerama smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

Kandidati koji dođu nakon početka testiranja neće moći pristupiti testiranju.

Kandidat/kinja prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Rok za podnošenje prijave na natječaj je 8 dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se poštom na adresu:

Katolička osnovna škola u Požegi, Ulica pape Ivana Pavla II. 6, 34 000 Požega

s naznakom – «za natječaj».

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Katolička osnovna škola u Požegi.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Katolička osnovna škola u Požegi, Ulica pape Ivana

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2467470.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.