Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/učiteljica Hrvatskog Jezika

Oferta de trabajo de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Učitelj/učiteljica Hrvatskog Jezika

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09, 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22, 156/23), članka 13. Pravilnika o radu te članaka 6. i 7. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Stjepana Kefelje, Kutina (u daljnjem tekstu: Pravilnik ), ravnatelj Osnovne škole Stjepana Kefelje, Kutina objavljuje:

NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA

  1. UČITELJ/ICA HRVATSKOG JEZIKA (M/Ž) - 1 izvršitelj na određeno, nepuno radno vrijeme ( 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena) radi zamjene

Uvjeti: Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu kandidati trebaju ispunjavati i posebne uvjete sukladno čl. 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22, 156/23) i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN br. 6/19, 75/20).

Zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi propisane su člankom 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Sukladno čl. 13. stavak 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz vlastoručno potpisanu pisanu prijavu na natječaj (zamolbu), potrebno je priložiti:

  • životopis
  • diplomu odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • potvrdu nadležnog suda da kandidat nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi, sukladno odredbama članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (uvjerenje o nekažnjavanju, ne starije od dana raspisivanja natječaja)
  • elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (potvrdu o stažu)

Potrebna dokumentacija se može dostaviti u preslikama, obzirom da istu ne vraćamo.

Izabrani kandidat dužan je prije zasnivanja radnog odnosa dostaviti izvornike dokumenata na uvid.

Natječaj je otvoren 8 dana od dana objave na Web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Osnovne škole Stjepana Kefelje, Kutina (od 16.02.2024. do 24.02.2024.).

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 216/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27.4.2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima, odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti vrednovanju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ Stjepana Kefelje koji je objavljen na mrežnoj stranici škole te mu se može pristupiti putem poveznice:

Kandidati su u prijavi na natječaj dužni navesti svoje osobne podatke (osobno ime, adresu stanovanja, broj telefona te po mogućnosti e-mail adresu na koju će im biti dostavljena obavijest o datumu i vremenu procjene odnosno testiranja). Vrijeme, mjesto i način održavanja testiranja biti će objavljeni na mrežnoj stranici škole pod rubrikom “natječaji”: http://os-stjepana-kefelje-kt.skole.hr/natje_aji

Kandidat koji ne pristupi vrednovanju smatra se da je odustao od prijave na natječaj i više se ne smatra kandidatom u natječajnom postupku.

Prijave s potrebnom dokumentacijom osobno ili poštom dostaviti na adresu: Osnovna škola Stjepana Kefelje, Kutina, N. Tesle 1, 44320 Kutina, s naznakom ,,za natječaj - učitelj/ica hrvatskog jezika na određeno nepuno radno vrijeme“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežnih stranica škole.

Nastup na rad: prema dogovoru

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA KEFELJA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Nikole Tesle 1, 44320 Kutina

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2457898.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.