Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/ica Razredne Nastave U Produženom Boravku

UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU

Oferta de empleo de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( „NN“87/2008., 86/2009., 92/2010., 105/2010., 90/2011., 16/2012., 86/2012., 126/12., 94/2013., 152/2014., 7/2017., 68/2018., 98/19., 64/20., 151/22., 156/23. ), Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi ( NN br. 6/2019., 75/20. ) te Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja, Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu, Ivanićgradska 41 a, Zagreb, raspisuje:

NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOGA MJESTA

( m/ž )

1. Učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku – 1 izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme ( 40 sati tjedno ), zamjena, uz uvjet probnog rada u trajanju od 2 mjeseca.

OPĆI I POSEBNI UVJETI: Prema odredbama članka 105. i članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN br. 87/2008., 86/2009., 92/2010., 105/2010., 90/2011., 16/2012., 86/2012., 126/12., 94/2013., 152/2014.,7/2017., 68/2018., 98/19., 64/20., 151/22., 156/23. ) i članka 4. Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi ( NN br. 6/2019., 75/2020. ), uvjeti propisani odredbama Ugovora o Katoličkim osnovnim i srednjim školama sklopljenim između Vlade RH i HBK, te uvjeti koji proistječu iz Zakonika kanonskog prava.

Uz vlastoručno potpisanu pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

• Životopis

• Neovjerenu presliku dokaza o državljanstvu

• Neovjerenu presliku diplome odnosno dokaza o stečenoj stručnoj spremi

• Neovjerenu presliku uvjerenja da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( „NN“ 87/2008., 86/2009., 92/2010., 105/2010., 90/2011., 16/2012., 86/2012., 126/12., 94/2013., 152/2014., 7/2017., 68/2018., 98/19., 64/20., 151/22., 156/23. ) s naznakom roka izdavanja / ne starije od dana raspisivanja natječaja

• Elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21, 156/23. ), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21, 156/23. ), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvariv anje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvariv anje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju- %20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj ( u nastavku teksta Povjerenstvo ) imenuje ravnatelj Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu.

Odluku o načinu vrednovanja kandidata donosi Povjerenstvo u skladu s brojem prijavljenih kandidata, očekivanom trajanju radnoga odnosa te drugim okolnostima.

Obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata te rezultati natječaja biti će objavljeni na mrežnoj stranici škole https://www.katolickaskola.com/ .

Prijavom na natječaj, kandidati su suglasni da Škola kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno pozitivnim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Prijave treba dostaviti od 09. veljače 2024., zaključno sa danom 17. veljače 2024., na adresu škole:

Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu

Ivanićgradska 41 A

10 000 Zagreb

sa naznakom za natječaj.

Urednom prijavom smatra se ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju i koja je podnesena u roku.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova ( NN br. 82/08., 69/17. )

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ivanićgradska 41 a, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453173.

Ver las 167 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.