Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/ica - Razredna Nastava - Rad U Produženom Boravku

UČITELJ/ICA - RAZREDNA NASTAVA - RAD U PRODUŽENOM BORAVKU

Trabajos de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) i Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Luka Osnovna škola Luka, Otona Ivekovića 16, Sesvete, raspisuje

NATJEČAJ

ZA POPUNU SLJEDEĆEG RADNOG MJESTA

1. UČITELJ – razredna nastava - rad u produženom boravku, 1 izvršitelj – M/Ž na puno određeno radno vrijeme, 40 sati tjedno, do povratka privremeno odsutne radnice na rad

Mjesto rada: Osnovna škola Luka, Otona Ivekovića 16, Sesvete

UVJETI: opći i posebni uvjeti sukladno Zakonu o radu, Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi..

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu koja sadrži osobno ime, adresu stanovanja, broj telefona, odnosno mobitela, e-mail adresu, i naziv radnog mjesta na koje se prijavljuje, kandidati su dužni priložiti u neovjerenoj preslici:

- životopis

- diplomu o stečenoj stručnoj spremi

- domovnicu, odnosno dokaz o državljanstvu

- dokaz da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne stariji od dana raspisivanja natječaja)

- elektronički zapis o radnopravnom statusu (e-radna knjižica), odnosno potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti odgovarajuće dokaze.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN, broj 84/21) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze navedene na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama škole i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti neposredno ili poštom na adresu škole: Osnovna škola Luka, Otona Ivekovića 16, 10 360 Sesvete.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Osobe koje ne ulaze na listu kandidata škola ne obavještava o razlozima istog.

Na web- stranici škole www.os-luka-sesvete.skole.hr bit će objavljena uputa o terminu, mjestu i načinu održavanja procjene u Školi. Kandidati se neće posebno pozivati te ukoliko ne pristupe procjeni smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru putem mrežnih stranica škole www.os-luka-sesvete.skole.hr

Iznimno, ako se na natječaj prijavi kandidat ili kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima sve se kandidate izvješćuje istim tekstom obavijesti o rezultatima natječaja pisanom poštanskom pošiljkom, pri čemu se kandidate koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima izvješćuje pisanom preporučenom poštanskom pošiljkom s povratnicom.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole.

Rok za prijavu kandidata je od 10. do 18. travnja 2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Osnovna škola Luka.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Ulica Otona Ivekovića 16, 10360 Sesvete

Zamolba: Ulica Otona Ivekovića 16, 10360 Sesvete

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486685.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.