Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/ica Razradne Nastave - Učitelj/ica Edukator/ica Rehabilitator/ica

UČITELJ/ICA RAZRADNE NASTAVE - UČITELJ/ICA EDUKATOR/ICA REHABILITATOR/ICA

Oferta en Croacia de Maestros de enseñanza primaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Učitelj/ica razredne nastave – učitelj/ica edukator/ica rehabilitator/ica

- 1 (jedan) izvršitelja/ica na određeno, puno radno vrijeme

Troškovi prijevoza će biti isplaćeni.

Rad u prvoj smjeni.

Uvjeti:

- diplomski sveučilišni studij edukacijske rehabilitacije (magistar edukacijske rehabilitacije, profesor defektolog, diplomirani defektolog)

- sveučilišni dodiplomski studij (profesor defektolog – smjer rehabilitacija, profesor defektolog – opći smjer, diplomirani defektolog)

- položen stručni ispit, ili uz obvezu polaganja u roku od godine dana

- odobrenje za samostalan rad od Hrvatske komore edukacijskih rehabilitatora, ili uz obvezu imanja odobrenja nakon položenog stručnog ispita ili nakon zaposlenja

Rok prijave:

8 dana od dana objave natječaja.

Dokumentacija koju je potrebno priložiti:

- zamolba

- životopis

- domovnica

- diploma (dokaz o stečenoj stručnoj spremi)

- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Dokumenti se mogu priložiti u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik ili ovjerena preslika.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni.

Prijave se dostavljaju na adresu: Centar za odgoj i obrazovanje Šubićevac, Bana Josipa Jelačića 4, 22000 Šibenik, s naznakom „za natječaj“, u roku od 8 dana od dana objave, ili na e-mail: uredcentar-odgojiobrazovanje-subicevac-si.skole.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ŠUBIĆEVAC.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Bana Josipa Jelačića 4, Šibenik

Zamolba: Bana Josipa Jelačića 4, Šibenik

Email: rplencasocskrb.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479457.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.