Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Učitelj/ica Matematike

UČITELJ/ICA MATEMATIKE. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. stavak 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) i članka 8. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja, Osnovna škola Antuna Branka Šimića, 10 040 Zagreb, Krotovica 15, raspisuje

N A T J E Č A J

za učitelja/icu matematike na neodređeno puno radno vrijeme,

uz probni rad od 3 mjeseca

– 1 izvršitelj/ica

Mjesto rada je u sjedištu škole, a prema potrebi i izvan sjedišta škole.

Na natječaj se ravnopravno mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat za učitelja/icu matematike treba ispunjavati opće i posebne uvjete prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19,64/20,151/22 i 156/23) i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19 i 75/20).

U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19,64/20, 151/22 i 156/23).

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti u preslici:

•životopis

•dokaz o državljanstvu

•uvjerenje/potvrda nadležnog suda da kandidat nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 8 dana od dana objave natječaja)

•potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje - elektronički zapis o radnom stažu (ne starije od 8 dana od dana objave natječaja)

•dokaz o stupnju i vrsti stečene stručne spreme

Kandidat koji je stekao inozemnu obrazovnu kvalifikaciju dužan je priložiti rješenje nadležnog tijela o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije za obavljanje određene regulirane profesije u Republici Hrvatskoj.

Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja i koji su dostavili svu traženu dokumentaciju i pravodobnu prijavu, provest će se vrednovanje prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Antuna Branka Šimića, Zagreb, a vrednuju se:

1.Stručne i druge kompetencije

2.Radni staž

3.Vrijeme provedeno u evidenciji zavoda za zapošljavanje

4.Procjena kandidata temeljem intervjua

Kandidati nisu obvezni imati dodatne kriterije za vrednovanje iz točke a) do c) ovog natječaja.

Za postupak vrednovanja kandidati dostavljaju u preslici:

- svjedodžbu/uvjerenje o položenom stručnom ispitu

- dokaz o napredovanju u struci u zvanje mentor ili savjetnik

- dokaz o stjecanju magisterija/doktorata

- potvrda/diploma odnosna druga javna isprava škole ili drugih javnih tijela o mentorstvu

učenika koji su osvojili od prvog do trećeg mjesta na županijskim/ državnim natjecanjima

- dokaz o vremenu provedenom u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, koje ne

smije biti starije od 8 dana od dana objave natječaja.

Ukoliko kandidat ne dostavi navedene dokumente, to se područje neće vrednovati.

O datum provođenja intervjua iz točke d) kandidati će biti pravovremeno obaviješteni na način utvrđen Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Antuna Branka Šimića, Zagreb. Ako kandidat ne pristupi intervjuu smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Kriteriji i bodovi za vrednovanje iz točke a) do d) i postupak vrednovanja utvrđeni su Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Antuna Branka Šimića, Zagreb, koji je dostupan na mrežnim stranicama škole, poveznica:

Sve dokumente odnosno isprave i priloge koje kandidati trebaju dostaviti po ovom natječaju, dostavljaju se isključivo u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani kandidat dužan je sve navedene dokumente odnosno isprave i priloge dostaviti u izvorniku ili u ovjerenoj preslici.

Pravo prednosti pri zapošljavanju moguće je ostvariti na temelju članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), članka 48. stavka 1-3 Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), članka 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) i članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20).

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti dužan se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo i priložiti sve zakonom propisane dokaze, te ostvaruje prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17 i 98/19) dužan je dostaviti i sve potrebne dokaze navedene u članku 103. Zakona, a koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaz o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49. st 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Rok za podnošenje prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Škole.

Natječaj traje od 12.3. do 20.3.2024. godine.

Nepotpune i nepravovremene prijave nećemo uzeti u razmatranje.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu:

Osnovna škola Antuna Branka Šimića, Krotovica 15, 10 040 Zagreb, s naznakom “za natječaj”.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni u zakonskom roku putem mrežne stranice škole: http://os-absimic-zg.skole.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Osnovna škola Antuna Branka Šimića.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Krotovica 15, 10040 Zagreb

Zamolba: Krotovica 15, 10040 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2470744.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.