Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Učitelj/ica Matematike

UČITELJ/ICA MATEMATIKE. Croacia

Trabajar en Croacia de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/21, 156/23), ravnateljica Osnovne škole Koprivnički Ivanec, Kunovec, Seljačke bune 10, 48 000 Koprivnica, objavljuje

N A T J E Č A J

za popunu radnih mjesta

1. Učitelj / ica matematike - 1 izvršitelj / ica s nepunim radnim vremenom na neodređeno vrijeme, 24 sata ukupnog tjednog radnog vremena, mjesto rada Kunovec.

UVJETI:

prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23)

prema Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19, 75/20)

nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13 i 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23)

Uz prijavu na natječaj, kandidati su dužni priložiti:

životopis

dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme,

dokaz o državljanstvu,

potvrdu od mjerodavnog suda da ne postoje zapreke za obavljanje poslova, ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja,

potvrda o stažu (elektronički zapis HZMO-a)

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a osoba je, prije sklapanja pisanog ugovora, dužna dostaviti na uvid originalne dokumente.

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Osobe koje ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju po posebnom propisu, dužne su to navesti u prijavi i priložiti sve potrebne dokaze.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Kandidatom se smatra samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Za kandidate je obvezno usmeno vrednovanje koje priprema i provodi Povjerenstvo za vrednovanje kandidata na temelju Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Koprivnički Ivanec. Područje provjere, pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za usmeno vrednovanje, vrijeme i mjesto održavanja usmenog vrednovanja bit će objavljeno na web stranici Škole: www.os-koprivnicki-ivanec.skole.hr.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19 i 84/21, 156/23), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze (članak 103.st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (čl.49.st.1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Prijave na javni natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se poštom ili osobno u roku od 8 dana od dana objave natječaja, odnosno zaključno do 13.03.2024. godine, s naznakom „ZA NATJEČAJ – MATEMATIKA“ na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA KOPRIVNIČKI IVANEC

KUNOVEC, SELJAČKE BUNE 10, 48 000 KOPRIVNICA

Natječaj je, prema čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama HZZ-a i Osnovne škole Koprivnički Ivanec.

O rezultatima natječaja kandidati će, po završetku natječajnog postupka, biti obaviješteni na temelju obavijesti na mrežnim stranicama Škole (www.os-koprivnicki-ivanec.skole.hr).

Prijavom na natječaj kandidati daju svoju suglasnost da, ukoliko budu odabrani za popunu radnog mjesta, Škola objavi njihovo ime i prezime na svojim mrežnim stranicama.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA KOPRIVNIČKI IVANEC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Seljačke bune 10, Kunovec

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2467519.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.