Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Učitelj/ica Fizike I Informatike

UČITELJ/ICA FIZIKE I INFORMATIKE. Croacia

Empleo de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23 u daljnjem tekstu: Zakona) i Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Otona Ivekovića, Osnovna škola Otona Ivekovića, Stjepana Pasanca 3, Zagreb raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

•Učitelj/ica fizike i informatike - 1 izvršitelj/ica, na određeno (zamjena za neplaćeni dopust), puno radno vrijeme (40 sati ukupnog tjednog radnog vremena) uz uvjet probnog rada od 3 mjeseca.

Uvjeti natječaja: Kandidati moraju ispunjavati opće i posebne uvjete utvrđene člankom 105. Zakona i Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19 i 75/20).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati/kinje trebaju priložiti:

•životopis

•dokaz o državljanstvu

•diplomu odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi

•elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

•uvjerenje da kandidat/kinja nije pod istragom i da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak glede zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona (ne starije od dana raspisivanja natječaja).

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Škole.

Natječaj je otvoren od 28. 2. 2024. – 7. 3. 2024. godine.

Mjesto rada je sjedište škole u Zagrebu, Stjepana Pasanca 3.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidat/kinja koji se poziva na pravo prednosti prema posebnom zakonu dužan/a je u prijavi na natječaj, prema jednakim uvjetima, pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva.

Kandidat/kinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 102. stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23) uz prijavu na natječaj dužan/a je priložiti pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843).

Kandidat/kinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, broj 84/21) uz prijavu na natječaj dužan/a je priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze iz članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843).

Kandidat/kinja prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Nije potrebno slati originale dokumenata niti ovjerene preslike.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Kandidati/kinje koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim osobnim podacima (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona odnosno mobitela, e-mail adresa) i sa svim prilozima odnosno ispravama kojima dokazuju da ispunjavaju uvjete natječaja, biti će pozvani na procjenu/testiranje prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Otona Ivekovića koji je dostupan na mrežnim stranicama Škole.

Škola će listu kandidata i Odluku o vremenu i mjestu održavanja te područje, oblik i vrijeme trajanja testiranja objaviti na mrežnoj stranici Škole (http://os-oivekovica-zg.skole.hr/natje_aji) najkasnije tri dana prije dana određenog za testiranje s napomenom da se kandidati/kinje neće posebno pozivati, te ukoliko se ne pojave na testiranju, smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno ili zemaljskom poštom na adresu škole:

Osnovna škola Otona Ivekovića, Stjepana Pasanca 3, 10090 Zagreb s naznakom „ Za natječaj – navesti naziv radnog mjesta“.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni putem mrežne stranice Škole (http://os-oivekovica-zg.skole.hr/natje_aji) u roku od petnaest (15) dana od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom/kinjom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Osnovna škola Otona Ivekovića.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Osnovna škola Otona Ivekovića, Stjepana Pasanca 3,

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2463920.

Ver las 126 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.