Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/ica Edukator-rehabilitator

UČITELJ/ICA EDUKATOR-REHABILITATOR. Croacia

Empleos en Croacia de Maestros de enseñanza primaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/'08., 86/'09., 92/'10., 105/'10., 90/'11., 5/'12., 16/'12.,86/'12., 126/12, 94/13, 152/14 ,7/17., 68/18., 98/19., 64/20., 151/22. i 156/23) i Pravilnika o vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Ivana Kukuljevića, Belišće, ravnatelj Osnovne škole Ivana Kukuljevića, Kralja Tomislava 196, 31 551 Belišće, raspisuje:

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

Učitelj/ica edukator - rehabilitator – 1 izvršitelj na određeno nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

UVJETI : Osim općih uvjete prema Zakonu o radu kandidati moraju ispunjavati i posebne uvjete utvrđene Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19.)

Rok prijave je 8 dana od dana objavljivanja.

Uz prijavu kandidati trebaju priložiti:

  • Životopis,
  • domovnicu,
  • diplomu odnosno dokaz o odgovarajućoj razini i vrsti obrazovanja ,
  • dokaz nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi– ne starije od dana objave natječaja
  • elektronički zapis ili potvrdu o podacima u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje – ne starije od dana objave natječaja

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim zakonima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti sve propisane dokaze prema posebnom zakonu i ima prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidat koje se poziva na pravo prednosti temeljem članka 102. stavka 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.), dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, uz prijavu priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti odgovarajuće dokaze kojima dokazuju ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji su sadržani u članku 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i nalaze se na poveznici:

Kandidat koji se poziva na prednost prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata („Narodne novine“ broj, 33/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 108/95., 108/96.,82/01.,103/03. i 148/13) dužan je uz prijavu priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i potvrdu o statusu vojnog/civilnog invalida rata i dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos.

Kandidat koji se poziva na prednost prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 47. Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti dokaze koji se nalaze na poveznici:

Kandidat koji se poziva na prednost prilikom zapošljavanja u skladu sa člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj, 157/13.,152/14. i 39/18) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i dokaz o statusu osobe s invaliditetom.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

U skladu s odredbom EU2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća Europe te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN 42/18.) prijavom na natječaj kandidati daju privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Odabiru kandidata prethodi postupak vrednovanja u skladu sa školskim Pravilnikom o vrednovanju kandidata za zapošljavanje - poveznica: http://os-ikukuljevica-belisce.skole.hr/skola/dokumenti_kole

Područje provjere znanja, datum i vrijeme održavanja testiranja bit će objavljeno najmanje 5 dana prije provedbe vrednovanja na mrežnim stranicama škole: http://os-ikukuljevica-belisce.skole.hr/natje_aji

Prijava i priložene isprave, u neovjerenoj preslici, dostavljaju se na adresu:

Osnovna škola Ivana Kukuljevića

31551 Belišće

Kralja Tomislava 196

Za natječaj „Učitelj/ica edukator – rehabilitator“

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici Osnovne škole Ivana Kukuljevića, Belišće, oglasnoj ploči Škole i mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 1.3.2024. i traje do 11.3.2024. godine.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na mrežnim stranicama Škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: KRALJA TOMISLAVA 196, 31551 BELIŠĆE

Zamolba: KRALJA TOMISLAVA 196, 31551 BELIŠĆE

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2465691.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.