Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj Geografije (m/ž)

UČITELJ GEOGRAFIJE (M/Ž). Croacia

Oferta de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23), i članka 9. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje OŠ Tin Ujević, Osnovna škola Tin Ujević, Krivodol, Ulica Ivana Pavla II. 16 raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta

učitelj geografije - 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme, 8 sati tjedno – 1,6 sati dnevno

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno Zakonu o radu, kandidati moraju ispuniti i posebne uvjete:

- poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada,

- odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja sukladno čl.105. stavak 6. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i čl. 21. Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19., 75/20.).

Radni odnos u školskoj ustanovi ne može zasnovati osoba koja je pravomoćno osuđena za kaznena djela iz članka 106. Zakona ili protiv koje se vodi kazneni postupak za neko od tih djela.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obvezni priložiti:

  • životopis
  • diplomu odnosno dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja,
  • dokaz o državljanstvu
  • uvjerenje nadležnog suda kako se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 30 dana od dana objave natječaja),
  • elektronički zapis, odnosno presliku potvrde o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • U prijavi na natječaj kandidat navodi osobne podatke:

    - osobno ime,

    - adresu stanovanja,

    - kontakt; broj mobitela ili telefona

    - e-mail adresu

    - naziv radnog mjesta na koje se prijavljujehttps://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

    Sve kandidate koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i koji ispunjavaju uvjete natječaja Povjerenstvo će pozvati na procjenu odnosno testiranje najmanje pet dana prije dana određenog za procjenu odnosno testiranje. U pozivu će biti naveden način i područja procjene odnosno testiranja za pripremu kandidata. Poziv će se dostaviti putem elektroničke pošte na e - mail kandidata i bit će objavljen na javno dostupnim mrežnim stranicama Škole.

    www.os-tujevic-krivodol.skole.hr

    Kandidati koji su pravodobno podnijeli potpunu prijavu te ispunjavaju uvjete natječaja obvezni su pristupiti procjeni, odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje:

    Kandidat koji nije pristupio procjeni odnosno testiranju ne smatra se kandidatom.

    Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe javnog natječaja sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

    Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internet stranicama i oglasnoj ploči Škole.

    Datum objave na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole je 12. 2. 2024. godine.

    Prijave s nepotpunom i neodgovarajućom dokumentacijom kao i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati.

    Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti poštom na adresu:

    Osnovna škola Tin Ujević, Krivodol, Ulica Ivana Pavla II. 16, 21263 Krivodol

    sa OBVEZNOM naznakom „za natječaj – učitelj geografije“

    O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni putem javno dostupne mrežne stranice Škole u roku od petnaest (15) dana od dana sklapanja ugovora s izabranim kandidatom. U slučaju iz članka 23. stavka 4. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Tin Ujević, Krivodol kandidati će biti obaviješteni pisanom poštanskom pošiljkom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA TIN UJEVIĆ KRIVODOL.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OŠ TIN UJEVIĆ, Ulica Ivana Pavla II. 16, 21263 Kri

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454393.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.