Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial > Teollisuuden Venttiilihuoltaja, 2 Paikkaa, Ecowalt Oy, Mikkeli

Ofertas de trabajo en Etelä-Savo (Finlandia) de mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial

Teollisuuden Venttiilihuoltaja, 2 Paikkaa, Ecowalt Oy, Mikkeli

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Maatalous- ja teollisuuskoneasentajat ja -korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Liity ammattitaitoiseen tiimiimme - Venttiilihuoltajaksi

Haemme kokeneita ammattilaisia vahvistamaan kasvavaa tiimiämme! Jos sinulla on vankka kokemus venttiilien huoltotyöstä ja etsit uusia haasteita, saatat olla etsimämme henkilö.

Mitä odotamme sinulta:

Vähintään 3 vuoden työkokemus venttiilihuollosta

Kykyä toimia itsenäisesti, oma-aloitteisesti ja aktiivisesti

Positiivista asennetta ja tiimityötaitoja

Valmiutta ottaa vastaan ohjeita ja kykyä pyytää apua tarpeen tullen

Koneistustaidot, sähkötöiden osaaminen ja instrumentointikokemus katsotaan eduksi

Mitä tarjoamme:

Monipuolisia ja haastavia projekteja ympäri Suomea

Mahdollisuus kehittyä alan huippuosaajaksi

Mielenkiintoisen ja vaihtuvan työyhteisön

Ehdoton vaatimus:

Valmius matkustaa työn puolesta, sillä työ koostuu 99% liikkuvista projekteista ympäri Suomen

Haluamme, että tiimimme jäsenet ovat valmiita kasvamaan kanssamme ja kehittämään palveluitamme yhdessä. Jos tunnistat itsesi kuvauksesta, lähetä hakemuksesi ja ansioluettelosi osoitteeseen https://www.ecowalt.com/fi/venttiilihuoltajaksi ja kerro meille, miksi juuri sinä olet oikea henkilö tiimiimme.

Tutustu meihin lisää ja hae nyt!

ja mahdollisesti esim. vuoroviikoin 7pv12h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 124 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Ecowalt Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:06f11602-578c-4f3e-9dfe-83d358b52916.

Ver las 193 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial ofertadas.