Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > agente telefónico en centralita/agente telefónica en centralita > Telefonický Referent S Plynulou Francouzštinou , Operátoři Telefonních Panelů

Telefonický referent s plynulou francouzštinou , Operátoři telefonních panelů

Contratación de agente telefónico en centralita/agente telefónica en centralita en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas › agente telefónico en centralita/agente telefónica en centralita.

Traducción de la profesión: Úředníci › Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech › Pracovníci informačních služeb › Operátoři telefonních panelů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

znalost francouzského jazyka na velmi pokročilé úrovni (komunikace s rodilými Francouzi),

znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (komunikace s kolegy ve firmě),

práce z kanceláře open-space (remote nebo home office není možný),

cit pro zákazníky a obchodní přístup,

dobré komunikační schopnosti,

dobrá znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook,

ukončené středoškolské vzdělání.

Náplň práce:

podílí se na realizaci obchodního plánu a péči o zákazníky přes telefon a e-mail,

komunikují se svěřeným portfoliem zákazníků, zjišťují jejich potřeby a udržují přátelské vztahy,

realizují cenové nabídky na katalogový sortiment, zakázkové výroby a potisky a výšivky,

jsou v neustálém kontaktu s obchodními zástupci a spolu rozvíjí a podporují zákaznickou péči,

informují zákazníky o pohledávkách po splatnosti,

se účastní veletrhů nebo osobních setkání se zákazníky a taky firemních akcí pro zaměstnance.

Zaměstnanecké výhody:

Příspěvek na stravování SODEXO KARTA.

Slavíme pracovní jubilea.

Pracovní doba : pondělí až pátek, od 8h do 16.30h.

25 dní dovolené.

Výuka anglického jazyka.

Pitný režim: šťáva, káva, čaj, mléko k dispozici po celý den.

Zdraví našich zaměstnanců nám není lhostejné, denně jsou k dispozici vitamíny formou čerstvého ovoce.

Kontakt: e-mailem

Región: Ústecký kraj.

Ver 51 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: MALFINI, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavla Sklenářová. Tel.: +420 727 833 371. E-mail: pavla.sklenarovamalfini.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 833 371
  • Correo electrónico: pavla.sklenarovamalfini.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:29090660744.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas › agente telefónico en centralita/agente telefónica en centralita ofertadas.