Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Conserjes > Tehnički/a Radnik/ca Na Održavanju

Empleo en Croacia de Conserjes

Tehnički/a Radnik/ca Na Održavanju

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Suglasnosti Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske, Klasa: 100-01/22-03/92, Urbroj: 534-04-1-1/8-22-04 od 15. prosinca 2022. i Klasa: 100-01/23-03/186, Urbroj: 534-04-1-1/8-23-02od 20. prosincs 2023., te članka 30. Statuta Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj-Rovigno, ravnatelj Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj-Rovigno, raspisuje

J A V N I    N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos

4. Tehnički radnik na održavanju – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme

Uvjeti natječaja:

Ad 4)

- srednjoškolsko obrazovanje tehničkog ili drugog odgovarajućeg strukovnog usmjerenja (s tim izjednačena SSS/KV).

U dokumentaciji za natječaj kandidati su dužni dostaviti:

- vlastoručno potpisanu ponudu/zamolbu s navedenim kontakt podacima – adresa elektroničke pošte i telefon,

- životopis,

- dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja u izvorniku ili preslici/skenu (svjedodžba, diploma, stručni ispit),

- odobrenje za samostalan rad izidano od nadležne Komore u izvorniku ili preslici (za Ad 1) i Ad 2))

- dokaz o hrvatskom državljanstvu u izvorniku ili preslici/skenu (domovnica ili osobna iskaznica),

- elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (e-radna knjižica HZMO-a) ne stariji od dana objave ovog natječaja

Sukladno članku 156. Zakona o zdravstvenoj zaštiti („Narodne novine“ broj 100/18, 125/19, 147/20, 119/22, 156/22, 33/23) Poslodavac će, po službenoj dužnosti, pribaviti podatke iz kaznene evidencije.

Svaki kandidat uz prijavu na natječaj može dostaviti i popunjen obrazac Izjave u svezi prikupljanja i obrade osobnih podataka, koja se nalazi na web stranici Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj-Rovigno, www.bolnica-rovinj.hr ili na urudžbeni zapisnik Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj-Rovigno.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ broj 82/08, 69/17), na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Sve isprave kojima se dokazuje ispunjavanje uvjeta iz predmetnog Javnog natječaj prilažu se u izvorniku ilil preslici/skeniranom obliku i to na hrvatskom jeziku, dok će izabrani kandidati biti pozvani da dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja dostave i u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Kandidat koji nije podnio pravodobnu i/ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom u postupku natječaja.

Kandidat koji prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, dužan se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti kod prijema u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21), članku 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21), članku 48. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92 – 98/19) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13 – 32/20) dužan se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo, čime ostvaruje prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve druge potrebne dokaze dostupne na poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21) uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve druge potrebne dokaze dostupne na poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rada („Narodne novine“ broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju formalnih uvjeta iz javnog natječaja, priložiti i rješenje ili potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju formalnih uvjeta iz javnog natječaja, priložiti i rješenje o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Povjerenstvo za izbor može provesti razgovor u svrhu utvrđivanja stručnih znanja, sposobnosti i vještina sa svakim prijavljenim kandidatom koji je pravodobno i u potpunosti ispunio sve uvjete iz predmenog Javnog natječaja. O terminima i mjestu održavanja razgovora (intervjua) kandidati će biti obaviješteni elektronskim putem ili putem telefona. Za kandidata koji ne pristupi razgovoru (intervjuu) smatrati će se da je povukao prijavu.

Specijalna bolnica za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj – Rovigno, zadržava pravo ne donijeti odluku o izboru, te poništiti Javni natječaj u dijelu ili u cijelosti, bez obrazloženja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se u roku od 8 (osam) dana od dana objave predmetnog Javnog natječaja pri Hrvatskiom zavodu za zapošljavanje. Natječaj će se objaviti i na mrežnoj stranici Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj – Rovigno https://www.bolnica-rovinj.hr/o-nama/zaposljavanje/ , te oglasnoj ploči Ustanove.

Prijave na natječaj i dokazi o ispunjavanju natječaja podnose se elekroničkom poštom na adresu: barbara.peruskobolnica-rovinj.hr ili putem pošte na adresu: Specijalna bolnica za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj – Rovigno, 52210 Rovinj, L. Monti 2, s obaveznom naznakom „Za Javni natječaj za prijam na radno mjesto „________________ (navesti koje radno mjesto)“ ili neposredno u pisarnici Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj – Rovigno na gore navedenoj adresi sjedišta Ustanove.

Odluku o izboru kandidata donosi ravnatelj Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj – Rovigno, na temelju Liste rezultata Povjerenstva za provedbu predmetnog Javnog natječaja.

Rezultati javnog natječaja objavit će se na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj -  Rovigno.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Specijalna bolnica za ortopediju i rehabilitaciju 'Martin Horvat' Rovinj-Rovigno - Ospedale specialistico per l´or.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica Luigija Montija 2, 52210 Rovinj-Rovigno

Email: barbara.peruskobolnica-rovinj.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2472128.

Ver las 76 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.