Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > artista corporal > Tatuointi Artisti

Tatuointi artisti. Helsinki-Uusimaa. Finlandia

Trabajo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de artista corporal

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Otros profesionales de nivel medio en actividades culturales y artísticas › artista corporal.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Taide- ja kulttuurialan asiantuntijat sekä keittiöpäälliköt › Muut taide- ja kulttuurialan asiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei tatuointiartisti! Etsitkö tatuointiliikettä helsingistä? Nyt olisi mahdollisuus päästä rentoon studioon, reilulla diilillä!

Aijempi studio kokemus ja oma asiakaskunta katsotaan eduksi.

Mitä odotamme sinulta:

* Hyvät asiakaspalvelutaidot

* Kyky pyytää apua tarvittaessa

* Luovuutta ja halu kehittyä

* Tiimityöskentelytaitoa

* Positiivinen asenne

* Huolellisuutta

* Siisteyttä

Ja mitä tarjoamme sinulle:

* Mahdollisuuden toteuttaa omaa taidettasi

* Kannustavan ilmapiirin

* Turvallisen työympäristön

* Täyden tuen tatuointiurallesi

* Siistin studion

Hakemuksia voi laittaa s-postin kautta studiogoldenart.fi

Laitathan mahdollisen portfolion jo tehdyistä tatuoinneistasi tai instagram profiilisi ja kerrothan vapaamuotoisesti itsestäsi.

Sinulla täytyy olla intohimoa ja vahvaa mielenkiintoa alaa kohtaan, sekä myös kaikista tärkein asia eli asenne kohdillaan! Paikka täyttyy heti kun löytyy tiimiin sopiva artisti.

Rohkeesti vaa hakemuksia tulemaan!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Tattoos by Tomi.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:912bd126-9946-4076-aaa0-20e211b25f69.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Otros profesionales de nivel medio en actividades culturales y artísticas › artista corporal ofertadas.