Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > administrativo contable/administrativa contable > Taloushallinnon Kesätyöntekijä, Amerplast Oy, Tampere

Trabajos en Finlandia (Pirkanmaa) de administrativo contable/administrativa contable

Taloushallinnon Kesätyöntekijä, Amerplast Oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Rahoitus-, vakuutus- ja laskentatoimen asiantuntijat › Kirjanpidon ja laskentatoimen asiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Amerplast on merkittävä joustopakkausten valmistaja vähittäiskaupalle sekä elintarvike- ja hygieniatuoteteollisuudelle Euroopassa. Olemme alusta alkaen olleet alamme edelläkävijöitä kehittäen innovatiivisia ja ekologisia pakkausratkaisuja asiakkaillemme. Amerplastilla on tuotantoa sekä Suomessa että Puolassa. Meillä Amerplastilla vastuullisuus on huomioitu kaikessa mitä teemme. Yrityksemme arvot: sitoutuminen, yhteistyö, aloitteellisuus ja kestävä kehitys ohjaavat toimintaamme päivittäisessä työssämme.

Haemme Tampereen tehtaallemme taloushallinnon kesätyöntekijää määräaikaiseen työsuhteeseen lomien sijaistajaksi. Työtehtäviisi kuuluvat muun muassa ostolaskujen käsittely, myyntireskontran hoitaminen ja perintä sekä avustaminen muissa talouden ja kirjanpidon tehtävissä, ammatillisen osaamisesi mukaan. Osana taloushallinnon tiimiä saat toteuttaa työtäsi itsenäisesti ja mahdollisuuden kehittyä tehtäväkenttäsi eri osa-alueilla. Työ ajoittuu sopimuksen mukaan ajalle touko-elokuu.

Tarjoamme sinulle:

- Position, jossa työskentelet alansa ammattilaisten kanssa yrityksessä, joka on kiertotalouden edelläkävijä, asiakkainaan monet kansainväliset ja alansa johtavat brändit

- Työpaikan helppojen kulkuyhteyksien ja julkisen liikenteen varrella Tampereen Vehmaisissa

- Liukuvan työajan ja mahdollisuuden etätyöskentelyyn hybridimallissa

- Hyvän perehdytyksen työtehtävään ja taloushallinnon tiimin tuen

Odotamme sinulta:

- Huolellisuutta ja tarkkuutta

- Uusien järjestelmien sujuvaa omaksumista

- Oma-aloitteista työotetta ja motivoitunutta asennetta työhön

- Sujuvaa suomen ja englannin kielen taitoa

Katsomme eduksi:

- Kokemuksen taloushallinnon tehtävistä ja talousjärjestelmistä

- Kokemuksen konserniympäristöstä

- Tehtävään soveltuvan koulutuksen

Kuinka hakea tehtävää?

Täytä hakemuksesi alla olevan lomakkeen kautta 24.3.2024 mennessä. Täytäthän hakemuksesi pian, sillä paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätietoa avoinna olevasta tehtävästä ja rekrytointiprosessista antaa:

Pirjo Ylikoivula, Finance Manager p. 0400 303107 / ma 26.2. klo 13:00-14:00, pe 1.3. klo 12:00-13:00, to 7.3. klo 14:00-15:00.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 427 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Amerplast Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:f1d09fdb-f63a-48a5-ac81-f394f86122a8.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable ofertadas.