Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja

Taksinkuljettaja. Pirkanmaa. Finlandia

Empleos en Pirkanmaa (Finlandia) de taxista

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule Tesla-kuljettajaksi Volttille!

Etsimme taksinkuljettajia Tampereelle. Työ sopii hyvin päätoimiselle taksinkuljettajalle.

Automme toimivat Valopilkku, 02 taksi välityksessä ja runsaasti omia ajoja.

Tarjoamme sinulle

Hyvän työyhteisön ja työilmapiirin

Hyvän perehdytyksen

Kilpailukykyisen palkkarakenteen, johon voit myös itse vaikuttaa.

Päätoimisen taksinkuljettajamme kuukausipalkka on keskimäärin noin 2200€-5500€.

Odotamme sinulta

Vuoden voimassa ollutta B-ajolupaa

Sujuvaa suomen kielen taitoa

Luotettavuutta

Hyvää asennetta ja hyvän yhteishengen vaalimista

Kykyä itsenäiseen työskentelyyn

Kykyä pitää autosta huolta

Työn aloittamiseksi tarvitset taksinkuljettajan ajoluvan

Autamme ajoluvan hankkimisessa

Kiinnostuitko? Laita meille vapaa muotoinen hakemus

myyntitaksipalveluvoltti.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 425 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Taksipalvelu Voltti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:9a6b18a4-4ef1-422c-950b-c68a077d2e9f.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.