Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja, Taxi Rose Oy, Helsinki

Contratación en Finlandia (Kanta-Häme) de taxista

Taksinkuljettaja, Taxi Rose Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme taksinkuljettajia vakituiseen työsuhteeseen Helsinkiin päivä-, yö- ja viikonloppuvuoroihin.

Automme ovat Taksi Helsingin välityksen alla ja kalustomme on uusia laadukkaita MB merkkisiä S-Class 560e, E ja V-Class 300 4matic mallin autoja. Autoillamme on Taksi Helsingin premium atribuutti. Lisäksi toteutamme sopimusajoja. Kuulumme KELA-välityksen piiriin sekä valopilkku-välitykseen.

Tallimme sijaitsee Helsingissä. Edellytämme Taksi-Helsingin liitettä ja hyvää suomen kielen taitoa. Avustamme koulutuksessa ja taksiliitteen hankinnassa.

Taxi Rose Oy on vakavarainen ja dynaaminen taksiyhtiö Helsingissä, jolla on pitkät perinteet Helsingin taksiliikenteessä. Tarjoamme korkealuokkaista taksipalvelua pääkaupunkiseudulla.

Tarjoamme laajan työterveyshuollon henkilöstöllemme sekä hyvän palkkatason, joustavat työmahdollisuudet.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Taxi Rose Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:156fcab0-29f0-488e-a19f-8249ea395b43.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.