Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja, Kuljetus & Logistiikka Riihelä

Taksinkuljettaja, Kuljetus & Logistiikka Riihelä. Finlandia

Demanda en Finlandia de taxista

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

TAKSINKULJETTAJAKSI LAHDEN ALUEELLE!

Voit olla kokemuksen omaava tai vasta alalle tulossa, sillä työhön saat kattavan perehdytyksen ja Menevän kuljettajakoulutuksen. Taksinkuljettajan ajolupa olisi hyvä olla valmiina, mutta tarvittaessa avustamme luvan hankkimisessa.

Ensisijaisesti tarjolla pitkäaikainen ja vakituinen työpaikka, mutta

työvuoroista voidaan sopia myös joustavasti toiveiden mukaan, joten sopii myös osa-aikaiselle.

Toivomme sinulta hyvää liikennekäyttäytymistä, itsenäistä otetta työhön, asiakaspalveluhenkisyyttä ja positiivista asennetta!

Tarjoamme sinulle kilpailukykyisen provisiopalkkauksen, hyvän työterveyshuollon, kattavan perehdytyksen sekä laadukkaan kaluston työn tekemiseen.

Ajot koostuu pääasiassa Menevän ja 02 taksin kautta tulevista tilauksista sekä Kelakyydeistä, lisäksi jonkin verran pakettikuljetuksia. Autona Volvo V90.

Soittele niin jutellaan lisää!

Número de puestos: 1.

Empleador: Kuljetus & Logistiikka Riihelä.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1b0ab004-e753-41cd-9bd0-e626c9d5813f.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.