Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > electricista industrial > Sähköasentaja Työmaasähköistykseen, Workpower Oy, Jyväskylä

Sähköasentaja työmaasähköistykseen, WorkPower Oy, Jyväskylä

Búsqueda en Finlandia (Keski-Suomi) de electricista industrial

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras › electricista industrial.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme nyt työmaasähköistyksen osaajia!

Löytyykö Sinulta työkokemusta uudis- ja/tai saneeraustyömaiden sähköistyksistä? Mikäli vastasit kyllä, jatka lukemista, sillä etsimme nyt asiakasyrityksellemme jo kokemusta kerryttänyttä sähköasentajaa. Työnkuvaasi voi kuulua esimerkiksi kaapelointi, pistorasioiden asennukset, valaisimien asennukset, keskusten kytkennät, vanhojen sähköjen purku ja muut sähköasentajan toimenkuvaan liittyvät tehtävät. Työ vaatii sähköasentajan perustutkintoa sekä voimassa olevia työturvallisuus- ja sähkötyöturvallisuuskortteja.

Tarjoamme:

Kauttamme saat käyttöösi työmailla tarvittavat työvaatteet sekä suojavarusteet. Meillä tukenasi on innostunut ja huolehtiva tiimi, jonka tavoitat helposti kaikissa mieltäsi askarruttavissa kysymyksissä. Palkkaus tässä tehtävässä muodostuu Sähköasennusalan TES:in mukaisesti, kokemuksesi huomioiden.

Toivomme:

Toivomme sinulta oma-aloitteista ja reipasta työskentelyotetta. Sinulta löytyy hyvä fyysinen kunto ja kykenet työskentelemään myös tiimissä. Voimassa oleva tulityökortti ja oman auton käyttömahdollisuus katsotaan eduksi.

Hakuprosessi

Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana, ja työt alkavat sopimuksen sekä yritysasiakkaamme tarpeiden mukaan. Kerrothan hakiessasi lyhyesti mitä työtehtäviä olet aikaisemmin tehnyt.

Yhteystiedot (arkisin klo 9-16):

Anniina Jussila, HR-koordinaattori

anniina.jussilaworkpower.fi / 040 531 4419

Avainsanat: sähköasentaja, sähköala, rakennus, Keski-Suomi, Jyväskylä

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 116 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: WorkPower Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:b1c6ced1-a45b-4d9d-8b2b-25cb8ed5229f.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras › electricista industrial ofertadas.