Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros civiles > Stručni Suradnik/suradnica Za Energetiku

Ofertas de trabajo en Croacia de Ingenieros civiles

Stručni Suradnik/suradnica Za Energetiku

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Civil engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

MEĐIMURSKA ENERGETSKA AGENCIJA d.o.o., Bana Josipa Jelačića 22, 40 000 Čakovec raspisuje natječaj za radno mjesto:

Stručni suradnik za energetiku - 1 izvršitelj (m/ž) na određeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rok od 3 mjeseca.

Opis posla:

  • Sudjelovanje u izradi analiza, strateških i planskih dokumenata te energetskih pregleda i certifikata;
  • Izrada projektnih prijedloga i vođenje projekata energetske učinkovitosti (energetska obnova, korištenje obnovljivih izvora energije) financiranih iz nacionalnih i EU programa te programa financiranih iz ostalih izvora;
  • Izrada projektnih zadataka i tehničke projektne dokumentacije za projekte iz područja energetske učinkovitosti (energetska obnova, korištenje obnovljivih izvora energije);
  • Koordinacija sudionika u gradnji na projektima energetske učinkovitosti (energetska obnova, korištenje obnovljivih izvora energije);
  • Predstavljanje Agencije i projekata Agencije na nacionalnim i međunarodnim skupovima;
  • Konzultantske usluge;
  • Ostali poslovi po nalogu direktora Društva.

Uvjeti:

  • VŠS ili VSS iz područja tehničkih znanosti (arhitektonska, građevinska, strojarska, elektrotehnička ili druga srodna tehnička struka);
  • 12 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Sklonost timskom radu;
  • Odlično poznavanje rada na računalu;
  • Aktivno znanje engleskog jezika (znanje drugih jezika je prednost);
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Predviđeni početak rada je 1. travnja 2024. godine ili po dogovoru.

Uz molbu na natječaj kandidati trebaju priložiti sljedeće dokumente:

  • životopis;
  • dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika);
  • dokaz o državljanstvu RH (neovjerena preslika);
  • dokaz o radnom stažu (elektronički zapis – potvrda o podacima evidentiranima u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje);
  • presliku vozačke dozvole;
  • ispunjenu i potpisanu suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje.*

*Suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje je dostupna na službenoj stranici Agencije (O nama – Zaštita osobnih podataka - Dokumenti) na adresi www.menea.hr.

Na natječaj se, sukladno članku 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (“Narodne novine”, broj 82/08, 69/17), mogu prijaviti kandidati oba spola.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se e-mailom na adresu meneamenea.hr (predmet „Natječaj za radno mjesto – Stručni suradnik za energetiku“) najkasnije do 15. ožujka 2024. godine.

U slučaju da se na raspisani natječaj za radno mjesto javi osoba koja zadovoljava sve formalne uvjete osim radnog iskustva, direktor Društva može, nakon provedenog selekcijskog postupka, donijeti odluku o zapošljavanju pripravnika kao stručnog suradnika za energetiku.

Međimurska energetska agencija d.o.o. zadržava pravo ne izvršiti izbor po raspisanom natječaju te isti poništiti.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: MEĐIMURSKA ENERGETSKA AGENCIJA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: meneamenea.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2465884.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles ofertadas.