Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Stručni Suradnik / Ica- Edukator Rehabilitator

Oferta de trabajo de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Stručni Suradnik / Ica- Edukator Rehabilitator

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Osnovna škola Matije Petra Katančića

Valpovo, Ive Lole Ribara 3

KLASA: 112-03/24-01/22

URBROJ: 2185-6-10-24-01

Valpovo, 4.3.2024. godine

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22) i članka 4. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Matije Petra Katančića, Valpovo ravnatelj Osnovne škole Matije Petra Katančića objavljuje

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

STRUČNI SURADNIK EDUKATOR REHABILITATOR – ODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME (40 sati tjednog ukupnog radnog vremena) - 1 izvršitelj

Početak rada: 1. travnja 2024. godine

Mjesto rada: Valpovo, Ive Lole Ribara 3

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa: Osim općih uvjeta sukladno općim propisima o radu kandidati trebaju zadovoljiti i posebne uvjete propisane člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22) i Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/2019.) i Pravilnikom o izmjeni i dopunama Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 75/2020).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obvezni priložiti:

  • životopis
  • presliku diplome odnosno dokaza o stečenoj stručnoj spremi
  • presliku dokaza o državljanstvu
  • elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ne stariji od dana objave natječaja
  • uvjerenje nadležnog suda da ne postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22), odnosno da se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22) ne starije od dana objave natječaja

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka. Kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti izvornike traženih isprava prije zaključivanja ugovora o radu.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Osoba koja ne podnese pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i ne obavještava se o razlozima zašto se ne smatra kandidatom natječaja.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17).

Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve propisane dokaze prema posebnom zakonu i ima prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Poziva se kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. st. 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21) uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju svih traženih uvjeta iz natječaja, priložiti i sve dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju iz članka 103 . stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja poveznica:

Dodatne informacije o gore navedenim dokazima potražite na sljedećoj poveznici:

Poziva se kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 48. st. 1.- 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti i sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 49. stavka 1. navedenog Zakona, a koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja poveznica:

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta i potvrdu o statusu vojnog/civilnog invalida rata i dokaz o tome na koji je način prestao prethodni radni odnos.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Osnovnoj školi Matije Petra Katančića, Valpovo da se njegovi osobni podaci koriste, prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku, te čuvaju u svrhu provedbe i realizacije natječajnog postupka za zapošljavanje sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

VREDNOVANJE KANDIDATA: Temeljem članaka 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Matije Petra Katančića, Valpovo nakon proteka roka određenog za dostavu prijava na natječaj provest će se postupak vrednovanja.

Pravilnik o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Matije Petra Katančića, Valpovo dostupan je na službenoj web stranici Škole.

Područje provjere, pravni i drugi izvori za pripremu kandidata, te vrijeme i mjesto održavanja prethodne provjere biti će objavljeni na službenoj web stranici Škole https://oskatancic.hr/category/natjecaji/.

Natječaj je objavljen dana 5.3.2024. godine, na mrežnoj stranici Osnovne škole Matije Petra Katančića Valpovo u rubrici pod nazivom „NATJEČAJI“ https://oskatancic.hr/category/natjecaji/ i na oglasnoj ploči Osnovne škole Matije Petra Katančića, Valpovo te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja za zasnivanje radnog odnosa.

O svim obavijestima kao i rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na mrežnoj stranici Osnovne škole Matije Petra Katančića, Valpovo u rubrici pod nazivom „NATJEČAJI“ https://oskatancic.hr/category/natjecaji/.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA MATIJE PETRA KATANČIĆA

IVE LOLE RIBARA 3

31550 VALPOVO

s naznakom: „Za natječaj - Stručni suradnik - edukator rehabilitator“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Osnovna škola Matije Petra Katančića.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: IVE LOLE RIBARA 3, VALPOVO

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2467252.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.