Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Analistas de sistemas > Stručni/a Savjetnik/ca U Sektoru Računalne Infrastrukture I Servisa (tehnički/a Voditelj/ica Projekata)

STRUČNI/A SAVJETNIK/CA U SEKTORU RAČUNALNE INFRASTRUKTURE I SERVISA (TEHNIČKI/A VODITELJ/ICA PROJEKATA)

Oferta de trabajo en Croacia de Analistas de sistemas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas.

Traducción de la profesión: Professionals › Information and communications technology professionals › Software and applications developers and analysts › Systems analysts.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• Vođenje i koordinacija primarno tehničkih aspekata projekata unutar timova u CARNET-u

• Vođenje i koordinacija rada između CARNET-a i vanjskih dobavljača na projektima nabave i implementacije infrastrukturnih rješenja i usluga

Od kandidata očekujemo:

• Aktivno znanje engleskog jezika

• Poznavanje rada na računalu MS Office

• Izraženu pouzdanost, odgovornost, inicijativnost, fleksibilnost

• Komunikacijske vještine

• Spremnost na kontinuirano stjecanje novih znanja

• Sklonost projektnom i timskom načinu rada

Prednost imaju kandidati/kandidatkinje s iskustvom:

• Iskustvo u vođenju tehničkih projekata,

• Iskustvo u pisanju projektne dokumentacije.

Od kandidata očekujemo izraženu pouzdanost i odgovornost, inicijativnost, fleksibilnost, sklonost projektnom i timskom načinu rada te spremnost na kontinuirano stjecanje novih znanja.

Nudimo:

• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci,

• Rad u dinamičnoj i fleksibilnoj okolini,

• Učenje kroz rad,

• Pristup naprednim tehnologijama.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: HRVATSKA AKADEMSKA I ISTRAŽIVAČKA MREŽA CARNet.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2460362.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas ofertadas.