Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales de la enseñanza > Stručni Radnik/radnica I. Vrste -odgajatelj/odgajateljica

STRUČNI RADNIK/RADNICA I. VRSTE -ODGAJATELJ/ODGAJATELJICA

Empleo en Croacia de Profesionales de la enseñanza

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Teaching professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rad sa djecom, skrb, učenje

Molimo Vašu objavu 06.03.2024.

Centar za pružanje usluga u zajednici Ivana Brlić Mažuranić

Omladinska 1, 51415 Lovran raspisuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto

Stručni radnik/ica I. vrste – odgajatelj/ica –neodređeno puno radno vrijeme

Uvjeti: - VSS – „ završen specijalistički diplomski stručni studij ili preddiplomski i diplomski stručni studij ili preddiplomski i diplomski sveučilišni studij odnosno integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, psihologije, socijalne pedagogije, edukacijske rehabilitacije, logopedije, sociologije, filozofije, kineziologije, pedagogije, politologije, fonetike, teologije, ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, radne terapije ili završen studij odgovarajuće vrste za rad na radnom mjestu učitelja ili nastavnika u Republici Hrvatskoj ili mu je

- za regulirane profesije- priznata inozemna stručna kvalifikacija za obavljanje regulirane profesije u skladu s propisima kojima se regulira djelatnost i odobrenje za rad nadležne komore

- za neregulirane profesije- priznata inozemna obrazovna kvalifikacija u skladu s propisima kojima se uređuju način i postupci vrednovanja inozemnih obrazovnih kvalifikacija.“

–2 izvršitelja

- Položen stručni ispit

- Jedna godina radnog iskustva

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

  • životopis
  • Dokaz o stručnoj spremi
  • Dokaz o radnom stažu (potvrda HZ za mirovinsko osiguranje)
  • Dokaz o hrvatskom državljanstvu
  • Dokaz o položenom vozačkom ispitu „B“ kategorije
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak

    (ne starije od mjesec dana )

  • Kandidat koji se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj 121/17), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 102. stavkom 1.

    Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

    Kandidat koji se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu sa Zakonom o civilnim stradalnicima domovinskog rata https://www.zakon.hr/z/2851/Zakon-o-civilnim-stradalnicima-iz-Domovinskog-rata i Zakonom o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba sa invaliditetom https://www.zakon.hr/z/493/Zakon-o-profesionalnoj-rehabilitaciji-i-zapo%C5%A1ljavanju-osoba-s-invaliditetom moraju priložiti dokaze temeljem kojih se pozivaju na navedena prava.

    Nepotpune i nepravovremene prijave biti će odbačene i neće se razmatrati. Kandidati koji ispunjavaju sve propisane uvjete iz natječaja i čije su prijave potpune i pravovremene o mjestu i vremenu selekcijskog postupka koji uključuje testiranje i razgovor za posao biti će obaviješteni pismenim putem.

    Prijave na natječaj kandidat mora podnijeti na gornju adresu u roku od 8 dana od objave.

    O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Centar za pružanje usluga u zajednici Ivana Brlić Mažuranić.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Omladinska 1, 51415 Lovran

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2466660.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.