Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Strokovni Sodelavec Vii/1 V Glavni Pisarni M/ž; šifra Dm: J017135 (št. Razpisa: 4-8/2024) - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC VII/1 V GLAVNI PISARNI M/Ž; ŠIFRA DM: J017135 (ŠT. RAZPISA: 4-8/2024) - M/Ž

Oferta de trabajo en Savinjska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVNI SEKRETARJI, poskusno delo 5 mesecev, Določen čas  oz. nadomeščanje začasno odsotnega delavca, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE IN VODENJE PISARNIŠKEGA POSLOVANJA V ORGANIZACIJSKI ENOTI PO NAVODILU NADREJENEGA

, RAVNANJE Z DOKUMENTARNIM GRADIVOM V ORGANIZACIJSKI ENOTI TER NJEGOVO ARHIVIRANJE IN ODBIRANJE

, VODENJE EVIDENC (KOT STA PRISOTNOST NA DELU, EVIDENCA PODATKOV ZA OBRAČUN PLAČ …) V ORGANIZACIJSKI ENOTI IN POSREDOVANJE TEH PODATKOV NADREJENIM

, IZVAJANJE TEHNIČNIH OPRAVIL PRI UPRAVNEM POSLOVANJU

, IZDELAVA ANALIZ IN POROČIL NA POSAMEZNIH PODROČJIH DELA, KOT SO KADROVSKI DOGODKI, PRISOTNOST NA DELU, PODATKI ZA OBRAČUN PLAČ, UPRAVLJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA

, OPRAVLJANJE NALOG SPREJEMNEGA PROSTORA

, EVIDENTIRANJE IN ODPREMLJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA TER ZAGOTAVLJANJE NJEGOVEGA VAROVANJA

, VODENJE, UREJANJE IN VZDRŽEVANJE EVIDENC DOKUMENTARNEGA GRADIVA (ZBIRKE NEREŠENIH ZADEV, TEKOČE ZBIRKE, STALNE ZBIRKE) TER USKLAJEVANJE IN NADZIRANJE RAVNANJA Z DOKUMENTARNIM GRADIVOM

, SODELOVANJE PRI OPRAVLJANJU DRUGIH ADMINISTRATIVNIH, ORGANIZACIJSKIH IN TEHNIČNIH NALOG

, PREGLED RKD KOT OBVEZNA PODLAGA PISARNIŠKEGA POSLOVANJA

, ZAGOTAVLJANJE PISARNIŠKEGA MATERIALA IN OSTALEGA MATERIALA ZA POSLOVNI PROCES

, PRIPRAVA DOPISOV IN DRUGIH GRADIV

, PRIPRAVA POTNIH NALOGOV IN NAROČILNIC

, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI GRADIV ZA DELOVNE SESTANKE V ORGANIZACIJSKI ENOTI

, SODELOVANJE PRI ORGANIZIRANJU POSLOVNIH DOGODKOV

, DRUGA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA

, Pogoje za zasedbo delovnega mesta in dodatne informacije glede razpisa najdete na spletni strani ZVKDS: https://www.zvkds.si/sl/o-nas v rubriki Razpisi v javni objavi: STROKOVNI SODELAVEC VII/1 v glavni pisarni M/Ž (šifra DM: J017135), M/Ž; (številka razpisa; 4-8/2024). Popolna prijava na prosto delovno mesto mora vsebovati spremno pismo, navedbo številke javnega razpisa in imena prostega delovnega mesta (lahko je navedeno tudi v spremnem pismu oziroma motivacijskem pismu), življenjepis.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 267 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: JAVNI ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARSTVO KULTURNE DEDIŠČINE, Poljanska cesta 40 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HORVAT MAJA
Contact Phone: 01 23 43 112
Contact Email: zaposlitevzvkds.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE86530.