Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > letrado de la Administración de Justicia para gestión procesal y administrativa/letrada de la Administración de Justicia para gestión procesal y administrativa > Stażysta, Docelowo Inspektor

Stażysta, docelowo inspektor. Lubelskie. Polonia

Contrato en Lubelskie (Polonia) de letrado de la Administración de Justicia para gestión procesal y administrativa/letrada de la Administración de Justicia para gestión procesal y administrativa

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Profesionales de nivel medio del derecho y servicios legales y afines › letrado de la Administración de Justicia para gestión procesal y administrativa/letrada de la Administración de Justicia para gestión procesal y administrativa.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych, kultury i w dziedzinach pokrewnych › Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych i religii › Średni personel w dziedzinie prawa i w dziedzinach pokrewnych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. zakup sprzętu i akcesoriów

2. sporządzanie i przesyłanie raportów z zakresu usług i dostaw

3. sporządzanie wniosków do jednostki nadrzędnejo wyrażenie zgody na dokonanie zakupów potrzebnego sprzętu

4. współpraca z kadrą informatyczną Sądu Apelacyjnego w Lublinie w zakresie realizacji usług i dostaw

5. przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji wydziałowej do archiwum zakładowego

6. sporządzanie sprawozdań z obowiązków wynikającychz zakresu czynności

7. prowadzenie dok. w zakresie ewidencji/napraw/oceny przydatności

8. realizowanie wniosków na wyposażenie stanowisk

9. opracowywanie projektów pism i wszelkiej dokumentacji w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych zadań

10. udział w opracowywaniu sprawozdań z działalności sądów w zakresie wykonywanych zadań

11 .kompleksowe prowadzenie spraw w zakresie umów zleconych do realizacji/kontrolowania (opracowanie niezbędnej dokumentacji, kontrolowanie maksymalnej wartości umowy , kontrolowanie terminu obowiązywania umowy, przygotowanie przy współpracy ze specjalistami ds. zamóęń publicznych niezbędnych dokumentów zgodnie z ustawą PZP i przyjętymi zarządzeniami DyrektoraSądu o udzielenie zamówień publicznych, pełnienie nadzoru nad prawidłowością realizacji umowy przez wykonawcę, ocena i odbiór wykonawczy prac/usług realizaowanych w związku z powierzonymi obowiązkami

12. weryfikacja poprawności rozliczeńfinansowych, wystawionych faktur za usługi/dostawy

13. prowadzenie bieżącej i okresowej sprawozdawczości w zakresie powierzonych obowiązków

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne

- inne zawody: Pozostały średni personel z dziedziny prawa i pokrewny - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

szczegółowe informacje nt. ogłoszenia i naboru www.lublin.so.gov.pl w zakładce Oferty Pracy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 183 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE.

Instrucciones para solicitar:

Aleksandra Sikora, tel.: 81 4601052 (54)

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/0929.